مسدود کردن ورودی محل اقامت نتانیاهو در قدس به دست معترضان

کدخبر: 383279
معترضان به نخست وزیر رژیم صهیونیستی بعد از ظهر شنبه با تجمع در برابر ورودی پشتی محل اقامت وی، این ورودی را مسدود کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، صدها تظاهرات کننده روز شنبه در مقابل ورودی پشتی محل اقامت «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی تجمع کردند.

بر اساس گزارش روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست»، برخی از تظاهرات کنندگان مشعل‌های شعله‌ور را در دستان خود داشتند.

برخی منابع خبری نیز اعلام کردند که تظاهرات کنندگان ورودی پشتی محل اقامت نتانیاهو را مسدود کرده‌اند.

این بیست‌وهشتمین هفته متوالی تظاهرت علیه نتانیاهو در قدس اشغالی و مقابل محل اقامت وی است.

انتظار می‌رود که همانند هفته‌های پیش در دیگر شهرهای فلسطین اشغالی نیز تظاهراتی علیه نتانیاهو برگزار شود.

معترضان در این مدت خواستار کناره‌گیری بنیامین نتانیاهو به دلایل اتهامات فساد و نحوه مدیریت مقابله با همه‌گیری کرونا هستند. نتانیاهو تمامی اتهامات علیه خود را رد کرده و مدعی است که این اتهامات بخشی از تلاش‌ها توسط رقبای سیاسی وی، رسانه، پلیس و دادستان‌ها با هدف حذف وی از قدرت است.

دو هفته پیش نیز تظاهراتی مقابل اقامتگاه «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی برگزار شد تظاهرکنندگان در این تجمع که ادر مرکز شهر «راش هایین» شروع شد موانع ایست بازرسی پلیس مقابل منزل بنی گانتز، وزیر جنگ رژیم اسرائیل را شکستند. این تظاهرات بعدا با مداخله نیروهای امنیتی متوقف شد.

این تظاهرات در حالی برگزار می‌شود که چند روز پیش کنست  (پارلمان رژیم صهیونیستی) لایحه‌ای را که خواستار تعویق ضرب‌الاجل تصویب بودجه بود را به تصویب نرساند تا فلسطین اشغالی آماده برگزاری انتخابات سراسری برای چهارمین بار شود. 

نمایندگان کنست رژیم صهیونیستی با ۴۹ رأی مخالف و ۴۷ رأی موافق این طرح را رد کردند تا بیست و سومین دوره پارلمان رژیم صهیونیستی منحل و فلسطین اشغالی آماده برگزاری چهارمین دور انتخابات در روز ۲۳ مارس شود. 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی