وضعیت کرونایی خوزستان زرد شد

کدخبر: 383282
استاندار خوزستان گفت: با اشاره به وجود کمترین میزان درصد فوتی کرونایی در این استان، گفت: کل خوزستان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفت.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی بعد از ظهر امروز شنبه در جلسه ستاد استانی کرونا، به وضعیت کرونایی خوزستان اشاره کرد و گفت: بعد از اینکه وضعیت کرونایی شهرستان اهواز «زرد» شد، در حال حاضر کل استان خوزستان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه امروز در ستاد ملی کرونا اعلام شد که کمترین میزان درصد فوتی کرونایی در خوزستان بوده است، افزود: این امر نشان‌دهنده آن است که در خصوص ویروس کرونا در استان بیش‌ازپیش پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده است.

استاندار خوزستان بیان کرد: بیمارستان‌ها، بخش‌های درمانی و بهداشتی استان در تشخیص این بیماری و ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی عملکرد خوبی را داشته‌اند؛ از این رو از ریاست علوم پزشکی اهواز و سایر رؤسای علوم پزشکی استان و همچنین پزشکان و پرستاران تشکر می‌کنم که به طور شبانه‌روزی تلاش کردند تا این وضعیت در استان به وجود بیاید.

شریعتی با تأکید بر اینکه این روند در خوزستان باید ادامه داشته باشد، خبر داد: همچنین روند بستری‌شدگان بیماران کرونایی در بیمارستان‌های استان نسبت به قبل اندکی افزایش‌یافته است که باید مراقب این امر باشیم و از مردم استان درخواست می‌شود که بیشتر به بهداشت و درمان اهمیت و آنها را انجام دهند.

استاندار خوزستان در پایان گفت: باید به مردم در این زمینه هشدار داد تا روند بستری‌شدگان بیماران کرونایی بیشتر از این در خوزستان نشود و مجدداً وضعیت بد کرونایی در این استان به وجود نیاید.

تیتر یک
از دست ندهید