هلاکت ۲ داعشی در حمله جنگنده‌های ائتلاف ضد داعش در کرکوک

کدخبر: 383483
جنگنده‌های ائتلاف بین‌المللی ضد داعش تحت امر واشنگتن در حمله‌ای هوایی یک مخفیگاه متعلق به اعضای گروه تروریستی داعش را هدف قرار دادند و در نتیجه این حمله دو تن از تروریست‌ها در استان کرکوک واقع در شمال عراق به هلاکت رسیدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سایت خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد، یحیی رسول، سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق در صفحه کاربری خود در توییتر نوشت: طبق داده‌های اطلاعاتی دقیق و بنا به دستور فرماندهی عملیات مشترک، جنگنده‌های «F-۱۵» وابسته به ائتلاف ضد داعش حمله هوایی را در «وادی الکور» واقع در استان کرکوک در شمال عراق انجام دادند که در نتیجه آن دو عنصر گروهک‌های تروریستی داعش به هلاکت رسیدند.

نیروهای امنیتی عراق با پشتیبانی جنگنده‌های ائتلاف بین‌المللی ضد داعش به عملیات تفتیش، پاکسازی و تعقیب باقیمانده‌های اعضای داعش در سرتاسر این کشور به منظور تضمین عدم بازگشت این گروه تروریستی و بازگشت مجدد اعضای فراری آن ادامه می‌دهند.

عراق دسامبر ۲۰۱۷ پس از حدود چهار سال درگیری خاک خود را از کنترل داعش آزاد کرد اما همچنان این گروه تروریستی در مناطقی که کنترل آنها را از دست داده، دست به عملیات نظامی می‌زند.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۹ بهمن

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۹بهمن‌ماه در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید