جدال توئیتری سردار دهقان و ابطحی

کدخبر: 383663
سردار حسین دهقان، از کاندیداهای احتمالی انتخابات 1400، و سید محمد علی ابطحی، رییس دفتر رییس دولت اصلاحات، در گفت و گویی توئیتری به موضوع ادامه دادن راه حاج قاسم سلیمانی و دیدگاه سیاسی این شهید پرداختند.

به گزارش اقتصادنیوز، سردار دهقان، به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپبهد قاسم سلیمانی در توئیتی نوشته بود: «حاج قاسم هیچ‌گاه القاب بی‌حجاب، بدحجاب، ‌اصول‌گرا یا اصلاح‌طلب و امثال این تقسیم‌بندی‌ها را قبول نداشت.او معتقد بود همه وطن‌دوستان حول محور ولایت، یکی و برابر هستند. ماندگارترین یادگار حاج قاسم این بود: می‌توان سلایق مختلف را به یک هدف مشخص متمرکز کرد.»

بر همین اساس، محمد علی ابطحی، فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به توئیت وزیر دفاع سابق، نوشت: «آقای دهقان عزیز شما و همفکرای حاج قاسم کار به زمین مانده او را درهمدل کردن بزرگان به عهده بگیرید. می توانید»

سردار دهقان در پاسخ به ابطحی نوشت: «جناب ابطحی؛ پیش‌تر هم گفتم، وضعیت فعلی کشور نتیجه عملکرد مسوولان است و پذیرش این مسوولیت، اولین گام برای عبور از وضع فعلی خواهد بود. همه باید برای اصلاح این وضع به میدان بیاییم. فراموش نکنیم حاج قاسم مرد میدان اطاعت از رهبری بود؛ اگر همه حول محور ولایت باشیم، کشور همدل خواهد شد».

همچنین ابطحی هم در پاسخ نوشت: «جناب آقای دهقان، این که مسئولان مختلف باید مسئولیت بپذیرند. درست ولی وقتی حرفتان نتیجه بخش است که منظور از مسئولان، همه باشند. در همه سطوح.در مورد محور رهبری کسی مخالف رهبری نیست اما از شما انتظار می رود مثل حاج قاسم تلاش کنید رهبری در انحصار یک گروه نباشد  و می توانید».

توئیت ابطحی و دهقان

توئیت ابطحی و دهقان

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • تحلیلگران کیتکو سمت و سوی اونس را تحلیل کردند

    تحلیلگران سایت کیتکو در نظرسنجی اخیر پیش‌بینی کردند هفته آینده طلا روندی افزایشی به خود بگیرد.

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید