ادعای یک نماینده مجلس درباره سوخت مازوت در نیروگاه‌های اصفهان

کدخبر: 383698
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: طبق شواهد و بررسی نمایندگان، استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه‌های اصفهان قطعی است و نمایندگان باید ورود جدی کنند تا جلوی استفاده از سوخت مازوت گرفته شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حسین محمد صالحی دارانی در خصوص احتمال استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه‌های اصفهان، اظهار کرد: استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه‌ها در مجمع نمایندگان استان مطرح شد و یکی از نمایندگان تذکری را در این خصوص ارائه داد تا استفاده از سوخت مازوت متوقف شود که این موضوع در جلسه آینده مجمع نمایندگان پیگیری خواهد شد.

وی افزود: استفاده از سوخت مازوت قطعاً آلودگی را تشدید می‌کند و حتی اگر نیروگاه‌ها تعطیل شوند بهتر از این است که آلودگی هوا تشدید شود.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس گفت: حتی برخی از مسئولان اعلام کرده‌اند که از سوخت مازوت استفاده می‌شود. باید تدبیری اندیشیده شود که از گاز استفاده کنند تا این آلودگی افزایش پیدا نکند. هنوز مشخص نیست از چه زمانی استفاده از سوخت مازوت آغاز شده و هرچه سریع‌تر باید متوقف شود. طبق شواهد و بررسی نمایندگان استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه‌های اصفهان قطعی است و نمایندگان باید ورود جدی کنند تا جلوی استفاده از سوخت مازوت گرفته شود.

source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
  • مناظره صادق زیبا کلام و ابراهیم متقی

    اقتصاد نیوز: صادق زیبا کلام و ابراهیم متقی در مناظره ای به آینده برجام، تحریم ها و رابطه ایران و امریکا پرداختند.

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید