اتفاقی عجیب/ چرا پنس را به کاخ سفید راه ندادند؟

کدخبر: 384397
شبکه خبری ان بی سی در گزارشی اعلام کرد پس از انکه مایک پنس به درخواست ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری پاسخ منفی داد، ترامپ مشاور کلیدی پنس را به کاخ سفید راه نداد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، اسپوتنیک اعلام کرد، ان بی سی به نقل از یک منبع نزدیک به مایک پنس، معاون ترامپ گزارش داد، از ورود مارک شورت، رئیس دفتر پنس و مشاور کلیدی او در مساله شمارش نتایج آرای الکترال به کاخ سفید ممانعت به عمل آمده است.

این در حالی است که به دنبال یورش حامیان ترامپ به ساختمان کنگره حین جلسه شمارش آرای الکترال، ترامپ به شدت مورد سوال قرار گرفته و بسیاری از دولتمردان آمریکایی استیضاح و یا برکناری وی را خواستار شده و شخص رئیس جمهور را متهم اصلی در این رخداد به دلیل سخنرانی های تحریک آمیز و اصرار مداوم بر تقلب در انتخابات می دانند.  ترامپ حاضر به پذیرش شکست در انتخابات ریاست جمهوری نشده و بر تقلب در شمارش آرا تاکید دارد. 

شورش گسترده زمانی اتفاق افتاد که ترامپ در سخنانی برای هزاران حامی خشمگین خود در نزدیکی کاخ سفید قول داد هرگز تسلیم نشود و از معترضان خواست با صدای بلند اعتراض خود را اعلام کنند.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۹ بهمن

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۹بهمن‌ماه در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید