حامیان ترامپ علیه این سناتور جمهوریخواه

کدخبر: 384728
سناتور جمهوریخواه لیندسی گراهام روز جمعه در فرودگاه واشنگتن توسط حامیان ترامپ محاصره شد و آنان وی را خائن به کشور خواندند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سناتور گراهام که در مدت چهار سال دولت ترامپ یکی از حامیان جدی بود، زمانیکه قصد داشت صبح جمعه (به وقت محلی) در فرودگاه واشنگتن سفر هواپیما شود، توسط حامیان و طرفداران ترامپ محاصره شد.

حامیان ترامپ با خطاب قرار دادن سناتور گراهام وی را خائن به کشور خواندند و دوباره بر ادعای تقلب در انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا تاکید کردند.

به رغم آنکه سناتور گراهام توسط نیروهای امنیتی فرودگاه مورد حفاظت قرار داشت اما یکی از زنان حامی ترامپ به وی نزدیک شد و خطاب به گراهام گفت: شما مانند زباله هستید، هر کجا که بروید برای همیشه اینگونه خواهد بود.

سناتور گراهام یکی از جمله هم حزبی های ترامپ است که به رغم آنکه حادثه روز چهارشنبه و حمله به ساختمان کنگره را خودزنی دانست اما از طرح دموکرات ها برای کنار گذاشتن رییس جمهوری از طریق متمم ۲۵ قانون اساسی حمایت نکرد.

متمم ۲۵ قانون اساسی آمریکا شامل ماده ای است که به معاون رئیس جمهوری و اکثریت اعضای کابینه اجازه می‌دهد بیانیه کتبی "مبنی بر اینکه رئیس جمهوری قادر به انجام اختیارات و وظایف دفتر خود نیست" صادر کنند.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • آخرین آمار تجارت خارجی اعلام شد

    اقتصادنیوز: ​آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان دهنده آن است که چین به جایگاه قبلی خود به عنوان مهمترین شریک تجاری…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید