کنایه مشاور لاریجانی در مجلس دهم به قالیباف

کدخبر: 385135
اقتصاد نیوز : حقیقت پور مشاور لاریجانی در مجلس دهم در اظهاراتی که به نظر می رسد کنایه به قالیباف باشد، گفت: دکتر لاریجانی ۱۲ سال مجلس را به نحو احسن مدیریت کرد و حالا آقایان ۶ ماه در مجلس بوده‌اند و دارند فرار می‌کنند!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتمادآنلاین، مشاور علی لاریجانی در مجلس دهم می‌گوید شخصیتی همتای لاریجانی در  تسلط بر امور نیست، اما او به دلایل مختلفی از ورود به عرصه انتخابات پرهیز می‌کند.

منصور حقیقت‌پور، مشاور علی لاریجانی در مجلس دهم و نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، می‌گوید آقای لاریجانی هنوز تصمیمی برای ورود به عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری نگرفته است، البته ایشان دارای توانمندی و درجه‌ای از شناخت از مسائل داخل و خارج و داشتن راهکارهای معقول و مناسب است و کسی همتای ایشان در تسلط بر مسائل کشور نیست و البته لاریجانی موقعیت قابل توجهی در همه طیف‌ها اعم از طیف‌هایی از اصولگرایان و اصلاح‌طلبان و گروه‌های مختلف جامعه دارد.

فضای انتخابات را سم‌پاشی کرده‌اند

حقیقت‌پور با اشاره به این نکنه که «به نظر می‌رسد تشخیص آقای لاریجانی هنوز این است که نباید وارد عرصه رقابت‌های ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ شود»، درباره دلایل این موضوع گفت: متاسفانه به اندازه‌ای فضای انتخابات را مسموم و سم‌پاشی کرده‌اند که چهره‌ای مثل لاریجانی تمایلی به ورود به این عرصه ندارد. من تصور می‌کنم بمب شیمیایی در فضای انتخابات زده‌اند.

او ادامه داد: ایشان از حاشیه‌ها پرهیز می‌کنند. از یاد نبریم که در دوره‌ای به چه اندازه مورد بی‌مهری و تهمت واقع شدند.

برخی از اصولگرایان ارزش سرمایه‌های کشور را نمی‌دانند

حقیقت‌پور با اشاره به درگیری‌های مجالس هشتم تا دهم تحت مدیریت علی لاریجانی توضیح داد: جای تاسف است که برخی از اصولگرایان ارزش سرمایه‌های کشور را نمی‌دانند و از مسیری در کشور حرکت می‌کنند که مسیر برنامه‌ریزی دشمنان و مسیر مورد تایید منافقین است چراکه منافقین به دنبال این هستند که چهره‌های نظام را پرحاشیه‌ و مساله‌دار نشان دهند.

او ادامه داد: دکتر لاریجانی ۱۲ سال مجلس را به نحو احسن مدیریت کرد و حالا آقایان ۶ ماه در مجلس بوده‌اند و دارند فرار می‌کنند.

لاریجانی در ۱۲ سال مدیریت مجلس یک ریال حقوق نگرفت

حقیقت‌پور در پایان درباره شیوه مدیریت علی لاریجانی در مجلس نیز گفت: من با علم و اطلاع می‌گویم که آقای لاریجانی ۱۲ سال در مجلس یک ریال حقوق نگرفت، آن وقت برخی آقایان نیامده دنبال خودرو و وام مسکن در مجلس هستند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما