پاسخ وزیر نفت به سوالات نمایندگان در کمیسیون انرژی

کدخبر: 385643
اقتصاد نیوز : یک عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر نفت در جلسه این کمیسیون و بحث و بررسی پیرامون سوالات چند تن از نمایندگان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، هادی بیگی نژاد، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون وزیر نفت جهت پاسخگویی به سوالات چند تن از نمایندگان حاضر شدند. یکی از سوالات مربوط به اقای مالک شریعتی نماینده تهران در خصوص "تشریح برنامه‌های وزارت نفت برای احقاق حقوق ملت ایران در پرونده محکومیت ایران در قرارداد ترکمن گاز، بیان ابعاد فنی، اقتصادی و حقوقی قرارداد واردات گاز ایران از ترکمنستان و علل محکومیت ایران در داوری بین المللی" بود که آقای وزیر توضیحاتی ارائه کردند اما ایشان قانع نشده و سوال جهت رسیدگی به صحن علنی مجلس ارجاع شد.

وی در ادامه اظهار کرد: یکی دیگر از سوالات مربوط به خانم سارا فلاحی نماینده ایلام بود که ایشان تاکید داشتند مجموعه نفت و گاز ایلام بزرگ ترین منطقه نفتی و گازی غرب کشور است که بایستی برای خود شرکت داشته باشد؛ آقای وزیر نیز با این موضوع موافق بودند و تصریح کردند که باید مراحل اداری را طی کند که ایشان نیز قول پیگیری دادند.

نماینده مردم ملایر در مجلس تصریح کرد: سوال بعدی مربوط به رضا آریان‌پور نماینده مینودشت درخصوص عدم سوخت‌رسانی به فرودگاه کلاله بود که وزیر نفت توضیحاتی در خصوص علل این مشکل ارایه کردند و مقرر شد تا با همکاری کمیسیون و وزارتخانه این مشکل مرتفع گردد. چندین سوال منطقه ای مطرح شد و آقای وزیر نیز توضیحاتی را پیرامون مسائل مطروحه ارائه کردند.

تیتر یک
  • روند بازار عمده فروشی ارز

    عرضه یورو متشکل نسبت به روز پنج‌شنبه بیش از ۱۱ برابر رشد کرد، با این وجود عرضه یورو زیر متوسط ۶۱ روز کاری گذشته قرار دا…

از دست ندهید
بلیط هواپیما