عصبانیت رهبر جمهوری‌خواهان از ترامپ

کدخبر: 385909
اقتصاد نیوز : یک منبع آگاه به روابط میان رئیس‌جمهور فعلی و رئیس اکثریت جمهوری‌خواه سنا اعلام کرد مک کانل از دست ترامپ عصبانی است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پس از حوادث حمله معترضان به کنگره آمریکا درپی سخنرانی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور فعلی ایالات متحده؛ در حالی که جلسه بررسی لایحه استیضاح ترامپ از ساعاتی پیش در مجلس نمایندگان آغاز شده است، یک منبع آگاه به روابط میان دونالد ترامپ و میچ مک کانل، رئیس اکثریت جمهوری‌خواه سنا اعلام کرد مک کانل از دست ترامپ عصبانی است.

این منبع با بیان آن‌که مک کانل از ترامپ به دلیل تشویق به ناآرامی‌های اخیر متنفر است افزود این دو نفر از حمله چهارشنبه هفته گذشته تاکنون مکالمه‌ای نداشتند.

منبعی دیگر به سی‌ان‌ان اعلام کرد ترامپ و مک کانل از تاریخ ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) تاکنون با یکدیگر صحبت نکردند.

این منابع همچنین به نقل از مک کانل اعلام کردند «استیضاح ترامپ، خلاص شدن از ترامپ و ترامپیسم را راحت‌تر خواهد کرد.»

این منابع گفتند مک کانل از ترامپ عصبانی است و «خشم او با سکوت ترامپ بیشتر هم شده، زیرا سکوتش عمدی بوده است.»

این در حالی است که شبکه تلویزیونی العربی اعلام کرد با نزدیک شدن به روز تحلیف جو بایدن، رئیس‌جمهور منتخب ایالات متحده، پلیس آمریکا برای تأمین امنیت کاخ سفید و ساختمان کنگره به نصب دیوار‌های آهنی در خیابان‌های اطراف کنگره روی آورده است.

یک منبع جمهوری‌خواه به گفت مک کانل خواهان استیضاح ترامپ است.

سی‌ان‌ان نوشت ترامپ در حالی به دور دوم استیضاح وارد می‌شود که «ترامپ هیچ برنامه عمومی و استراتژی جامعی در هفته استیضاحش ندارد.»

از دست ندهید
بلیط هواپیما