لفاظی‌های ضدایرانی مقام صهیونیست قبل از نشست شورای امنیت

کدخبر: 388712
اقتصاد نیوز : یک مقام رژیم صهیونیستی قبل از نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد ادعاهایی علیه ایران مطرح کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، در حالی که رژیم صهیونیستی تنها دارنده سلاح‌های هسته‌ای در منطقه غرب آسیا به شمار می‌رود یک مقام این رژیم روز سه‌شنبه به تکرار ادعاهای بی‌پایه علیه ایران پرداخته است.

«گیلعاد اردان» سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد در توییتی نوشت: «شورای امنیت سازمان ملل متحد نباید  اجازه دهد خطرناک‌ترین رژیم  به خطرناک‌ترین جنگ افزار جهان دست یابد. اسرائیل می‌داند که چگونه از شهروندانش محافظت کند. ما هرگز اجازه نمی‌دهیم ایران به یک قدرت هسته‌ای مبدل شود.»

اردان که قبل از نشست شورای امنیت سازمان ملل این پیام‌ها را در توییتر منتشر کرده نوشته مسئله ایران باید محور اصلی این نشست باشد.

این دیپلمات صهیونیستی در حالی این ادعای تکراری و بی اساس را مطرح کرده که ایران بارها اعلام کرده در پی ساخت سلاح هسته‌ای نبوده و نیست.

رژیم اسرائیل همچنین خود دارنده تنها زرادخانه سلاح‌های هسته ای در خاورمیانه است. ادعاهای مقامات رژیم صهیونیستی در حالی علیه ایران مطرح می‌شود که این رژیم خود ضمن در اختیار داشتن کلاهک هسته‌ای، به پیمان منع گسترش جنگ‌افزارهای هسته‌ای نپوسته و از امضای آن خودداری کرده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی چندی قبل ضمن تقدیر از واشنگتن بابت اعمال تحریم علیه ایران، بر لزوم عدم بازگشت آمریکا به برجام تاکید کرد.

تیتر یک
  • نظرسنجی گلدمن ساکس برای آینده بیت کوین

    اقتصادنیوز: بر اساس نتایج نظرسنجی گلدمن ساکس، ۳۴٪ شرکت‌کنندگان بر این باور هستند که بیت کوین سال آینده به ۱۰۰ هزار…

از دست ندهید
بلیط هواپیما