رهبر انقلاب امروز درباره اوباما و ترامپ چه گفتند؟

کدخبر: 391386
اقتصاد نیوز : رهبر انقلاب فرمودند: جدا شدن بخش مهمی از ارتش و پیوستن آنها به امام و مردم شبیه معجزه بود زیرا تکیه اصلی رژیم طاغوت به ارتش و ساواک بود و در نهایت از آنجایی ضربه خوردند که هیچ‌گاه تصور نمی‌کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، رهبر انقلاب امروز در دیدار  فرماندهان نیروی هوایی ارتش به حوادث  بهمن  سال ۵۷ اشاره کردند فرمودند: حادثه ۱۹ بهمن ۱۳۵۷ را از ایام‌الله است. جدا شدن بخش مهمی از ارتش و پیوستن آنها به امام و مردم شبیه معجزه بود زیرا تکیه اصلی رژیم طاغوت به ارتش و ساواک بود و در نهایت از آنجایی ضربه خوردند که هیچ‌گاه تصور نمی‌کردند.

ایشان ادامه دادند: خطای محاسباتی دولت دموکرات آمریکا در آن زمان، در ارزیابی شرایط کشور و مردم یک قضیه درس‌آموز است. این خطای محاسباتی هنوز ادامه دارد. یک نمونه از این خطای محاسباتی در فتنه ۸۸ بود که رئیس‌جمهور دموکرات آمریکا به خیال آنکه کار را تمام خواهد کرد، رسماً از فتنه حمایت کرد.

ایشان تاکید کردند:  یکی از همان احمق‌های درجه یک، دو سال پیش گفته بود که عید ژانویه ۲۰۱۹ را در تهران جشن می‌گیریم. حالا آن شخص خودش به زباله‌دان تاریخ رفته و رئیس او هم با لگد و با افتضاح از کاخ سفید اخراج شده است اما جمهوری اسلامی ایران به لطف خداوند سربلند ایستاده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما