مراسم تجلیل از خلبانان آزاده برگزار شد

کدخبر: 391614
اقتصاد نیوز : در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم تجلیل از خلبانان آزاده از سوی بنیاد شهید برگزار شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر، سردار یعقوب سلیمانی، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، گفت: ۱۹ بهمن ماه روزی است که همافران نیروی هوایی در شرایطی که کشور ما در دست بیگانگان بود با همراهی و پیوستن به مردم موجب پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شدند.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اقدامات شجاعانه خلبانان نیروی هوایی در سال‌های دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در سال‌های دفاع مقدس خلبانان نیروی هوایی شجاعانه در مقابل دشمنان ایستادند و با نزدیک شدن به چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هنوز هم با ازخودگذشتگی با این انقلاب همراه هستند.

سلیمانی با بیان اینکه دشمنان نظام در طول این ۴۲ سال به دنبال توطئه افکنی هستند، گفت: دشمنان این نظام با در اختیار داشتن بیش از ۳۴۰ رسانه فارسی زبان به دنبال این بودند که چهلمین سال پیروزی انقلاب برگزار نشود؛ این در حالی است که نه تنها چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن گرفتیم بلکه ۲ سال هم از آن سپری شده است.

وی با اشاره به دستاوردهای نظام شکوهمند انقلاب اسلامی در طول این سال‌ها گفت: زمانی ما برای تهیه کوچک‌ترین تجهیزات نظامی با مشکل مواجه بودیم اما الان در زمینه‌های مختلف به ویژه موشکی کشور به توانایی‌های پیشرفته دست یافته است.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تشکر و قدردانی از خلبانان آزاده نیروی هوایی گفت: آزادگان و امیران نیروی هوایی نقش مهمی در پیروزی و پیشرفت این انقلاب داشته‌اند و امیدواریم که در این مسیر مقتدرانه حرکت کنند و موفق و سربلند باشند.

تیتر یک
  • دو سد حمایتی برای شاخص بازار ارز

    اقتصادنیوز: فروش ارز از سوی برخی شرکت ها با هدف تامین نقدینگی و اخبار مربوط به آزاد سازی منابع بلوکه شده عوال نزول…

از دست ندهید
بلیط هواپیما