کدخبر: ۲۴۳۷۶۴ لینک کوتاه

میهن در فهرست برندهای برتر بستنی دنیا

اقتصادنیوز-بنگاه‌ها؛ بستنی میهن رتبه دهم برترین برندهای بستنی دنیا را به انتخاب نشریه فوربز کسب کرد تا برای اولین بار یک برند ایرانی در میان برندهای بین المللی به انتخاب یک نشریه معتبر قرار بگیرد.

به گزارش اقتصادنیوز، گروه بنگاه‌ها؛ نشریه فوربز درحالی  برترین برند های بستنی دنیا در سال ۲۰۱۷ را فهرست بندی کرده که در این فهرست  به بستنی میهن رتبه دهم را در میان 15 برند منتخب داده است. این در حالی است که رتبه های اول تا نهم این فهرست ، همگی شرکت های بستنی سازی آمریکایی و اروپایی هستند و فوربز بستنی میهن را که محصولات خود را با خطوط پیشرفته در ایران تولید میکند ، برترین بستنی در خاور میانه معرفی کرده است .

میهن بیشترین سهم بازار فروش بستنی در خاور میانه را دارد و  محصولات مختلف و متنوعی مثل شیر ساده ، شیر طعم دار ، پنیر ، خامه ، کره و دیگر محصولات لبنی را تولید میکند. شرکت میهن با 60 مرکز پخش در سراسر کشور 70 درصد بازار داخلی بستنی را دراختیار داردو بواسطه ی محصولات و طعم هایش ، به عنوان یکی از برترین شرکت های بستنی سازی جهان شناخته میشود.این شرکت درحالی تمرکز اصلی را حوزه بازار داخل قرار داده که با آخرین تجهیزات و خطوط تولیدی مدرن ، پتانسل های زیادی در تولید محصولات لبنی دارد.