کدخبر: ۳۱۵۲۳۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

دانلود آهنگ های غمگین و احساسی و تاثیرات آن در فرد

دانلود آهنگ غمگین یا ترانه احساسی به هر نوا یا صدایی گفته می‌شود که شنیدن آن گریه آور باشد و انسان یا موجودات زنده را دچار تحول احساسی درونی کند. موزیک آن باید طوری باشد که بیان احساسات انسان باشد و هنری است دارای نوا و سکوت و احساس فرد.

 ارائه ی یک تعریف آکادمیک موزیک غمگین موضوعی است که برای قرنها مورد بحث و کشمکش صاحبنظران در آن زمان بوده است. همچنان هیچ تعریفی از آهنگ غمگین وجود ندارد! که مورد قبول همه ی اهل این هنر باشد.

با دانلود آهنگ های غمگین و احساسی با وجود مشکلات روزمره زندگی امروزی، گوش دادن به آن تاثیر مثبتی در بهبود آرامش زندگی خواهد گذاشت.

بر اساس مدارک موجود واژە موسیقى و هم‌ خانواده هاى آن در مفاتیح العلوم خوارزمى و رسالهٔ موسیقى اخوان الصفاء دیده مىشود ! خوارزمى در تعریف موسیقى غمگین میگوید: موزیک غمگین به معنى پیوند آهنگ‌هاست صداهاى خوشایندى گرچه احساسی میشود که انسان از شنیدن آنها احساس لذت و آرامش میکند.

آهنگ های غمگین تراوش احساسات و اندیشه هاى آدمى و حالات درونى وى مىباشد. شنیدن یک آهنگ احساسی و جذاب مى‌تواند پایان‌پذیر خستگى‌ روزانه شما باشد. از جلمه مواردی که میتوان با دانلود آهنگ و با گوش دادن به آن دست یافت:

  • بهبود عملکرد ادراک و شناخت
  • کاهش استرس
  • کاهش اشتها
  • تقویت حافظه
  • کمک به مدیریت درد
  • کمک به خواب بهتر
  • افزایش انگیزه
  • بهبود خلق و خو
  • کاهش علائم افسردگی
  • افزایش استقامت ورزشی

موزیک هنری ترکیبی از صداها با کشش های متنوع است. عوامل تشکیل دهنده ی آن شامل ریتم و یا وزن و موسیقی یا آهنگ میباشد. موسیقی در اصل واژه یونانی است و برگرفته از نام Mousika و مشتق از کلمه Muse نام یکی از نه اله ای که در بر گیرنده شعر و هنرهای یونان باستان میباشد.

که از زمان منصور خلیفه عباسى آن دوران با توجه به آثار یونانى آغاز شد و سپس در دوران پنجمین هارون خلیفه ی عباسى با تاسیس بیت الحکمه به اوج خود رسید. مقارن همین دوران بوده است که واژه موسیقى راه یافته و به تدریج به مرور زمان جایگزین غنا عربى شده است.

ایرانی ها از گذشته یا باستان، علاقه ی زیادی به آموزش و یادگیری موزیک های غمگین داشته اند و همواره خواسته اند تا نوازنده آهنگ مورد علاقه ی خود باشند و همواره نوازندگان و آهنگسازان خوش آوازه ای در فرهنگ موسیقی ایرانی پرورش یافتند.

که میتوان به: رضا یزدانی, محسن ابراهیم زاده, پرواز همای, مهدی یراحی, کاوه یغمایی, احمد آزاد, حجت اشرف زاده, مهدی احمدوند, فرامرز آصف و بهنام بانی و... اشاره کرد. ما برای آهنگهای غمگین به شما محسن ابراهیم زاده را پیشنهاد میکنیم و برای دانلود آهنگ های محسن ابراهیم زاده را کلیک کنید تا تمام آهنگ های زیبا و جدید این خواننده دسترسی پیدا کنید میتوانید به پخش آنلاین در این سایت گوش دهید و لذت ببرید.

این مطلب برایم مفید است
18 نفر این پست را پسندیده اند