کدخبر: ۲۱۲۹۴۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

نماینده پارلمان سوریه:

ارتش سوریه ۵۰ موشک به مواضع اسرائیل شلیک کرده نه ایران!+عکس

اقتصاد نیوز: نماینده پارلمان سوریه گفت: ارتش سوریه (و نه ایران) ۵۰ موشک (و نه ۲۰ موشک) به مواضع اسرائیل شلیک کرده که اکثر آنها به هدف اصابت کرده اند. برای اطلاع از آخرین اخبار رسمی و غیررسمی همچنین تصاویر و فیلم های منتشر شده با اقتصاد نیوز همراه باشید.

آخرین اخبار درگیری نظامی سوریه و اسرائیل

 

ارتش سوریه 50 موشک به مواضع اسرائیل شلیک کرد نه ایران!

نماینده پارلمان سوریه گفت: ارتش سوریه (و نه ایران) 50 موشک (و نه 20 موشک) به مواضع اسرائیل شلیک کرده که اکثر آنها به هدف اصابت کرده اند.

موشک سوریه به اسرائیل

آخرین فیلم موشک باران در بلندی‌های جولان

شبکه الجزیره در حالی از ایران در این درگیرها نام می برد که سوریه رسما اعلام کرده به تلافی حمله های اسرائیل به سوی سرزمین های اشغالی موشک پرتاب کرده است

تصاویری از حملات موشکی سوریه به نقاط راهبردی رژیم صهیونیست

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد نیروهای ایرانی بیش از 20 فروند راکت از سمت سوریه به فلسطین اشغالی شلیک کرده‌اند که برخی از آنها رهگیری شده‌اند. موشک‌های ارتش سوریه 10 هدف اصلی نظامی در جولان را هدف قرار داده اند.

حمله رژیم صهیونیستی به سوریه و پاسخ دمشق/اسرائیلی‌ها به پناهگاه‌ها رفتند

یک منبع نظامی سوریه به سانا گفت، سامانه‌های دفاع هوایی سوریه ده‌ها موشک اسرائیلی را منهدم کرده و مانع از اصابت اکثر آنها به اهدافشان شدند، اما برخی به تعدادی از گردان‌های دفاع هوایی،‌ سیستم رادار و انبار تسلیحاتی اصابت کرد. ارتش رژیم صهیونیستی نیز با انتشار بیانیه‌ای به حملاتش به خاک سوریه اذعان کرد.

خفگی خلبان امریکایی در آسمان سوریه

خلبان یکی از دو هواپیمای جنگنده Boeing F/A-۱۸E/F Super Hornet نیروی دریایی امریکا در جریان اجرای ماموریت بر فراز خاک سوریه کمبود اکسیژن را احساس کرده و بطور اضطراری در پایگاه هوایی اینجیرلیک در ترکیه فرود آمد.

 

 

حجم ویدیو: 10.85M | مدت زمان ویدیو: 00:00:48