تولید شبانه‌روزی مواد ضدعفونی در قرارگاه نیروی زمینی ارتش

کدخبر: 328416
اقتصادنیوز:‌ فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه باید با رویکرد تهاجمی به مقابله با ویروس کرونا رفت، اظهار کرد: ما مرد میدان نبرد هستیم و باید در این آزمون همچون دیگر آزمون‌ها سربلند بیرون بیاییم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش، در بازدید از کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده شهید زرهرن ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت علی (ع) گفت: امروز در شرایط جنگی قرار داریم؛ میدان مبارزه متفاوت است و تمام نفرات باید خود را مسئول بدانند و در مبارزه با ویروس منحوس کرونا پای کار باشد.

وی با بیان اینکه «تولید مواد ضد عفونی باید به صورت شبانه‌روزی انجام شود» افزود: امروز اولویت در تولید مواد ضد عفونی، ماسک و لباس‌های بهداشتی است که نیروی زمینی ارتش پیشگام است در تمامی استان‌ها یگان‌های نزاجا در راستای پیشگیری از این ویروس فعالیت‌های خوبی را آغاز کرده‌اند.

امیر حیدری تاکید کرد: تولید باید افزایش یابد؛ شرایط به‌گونه‌ای است که باید در این حوزه خودکفا باشیم؛ در این زمینه از تمامی کارکنان می‌خواهم با جان و دل کار کنند تا با اتحاد عمومی این مشکل را ریشه‌کن کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن قدردانی از کارکنان کارگاه تولید مواد ضد عفونی شهید زرهرن گفت: ما مرد میدان نبرد هستیم و باید در این آزمون همچون دیگر آزمون‌ها سربلند بیرون بیاییم.

 

تیتر یک
  • پیش بینی روند بازار ارز در ۲۸ اردبیهشت

    اقتصاد نیوز:برخی از معامله گران انتظار نوسان قیمت دلار بین دو کانال ۲۲ و ۲۳ هزار تومانی را دارند. این در حالی است که…

از دست ندهید
بلیط هواپیما