کدخبر: ۳۰۳۷۷۶ لینک کوتاه

برخی شهرداران استان تهران از قانون سکونت در محل خدمت استثنا هستند

اقتصاد نیوز: معاون عمرانی استانداری تهران با تاکید بر بررسی معذوریت های شهرداران در سطح استان گفت: برخی شهرداران استان تهران از قانون سکونت در محل خدمت استثنا هستند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا؛ محمد تقی زاده در تشریح روند پیگیری الزام سکونت شهرداران در محل خدمت خود در سطح استان تهران گفت: در این موضوع برخی معذوریت ها برای افراد وجود دارد انچه که استاندار تهران به فرمانداران شهرستانها ابلاغ کرده است مبنی بر این بود که بررسی کنند و مواردی که سکونت شهرداران در محل خدمتشان نیست به حوزه عمرانی استانداری تهران اعلام کنند.

وی افزود: در روند بررسی این موضوع برخی معذوریت ها برای افراد وجود دارد که در قوانین هم این موارد پیش بینی شده است برای مثال شهردار پیشوا براساس شروط که باید به همراه خانواده در محل خدمت سکونت داشته باشند اما همسرشان در آموزش و پرورش تهران شاغل هستند و با درخواست انتقال برای پیشوا نیز موافقت نشده است لذا این مورد استثنا محسوب می شود.

وی تاکید کرد: در مورد سایر شهرداران سطح استان نیز به دقت بررسی ها انجام خواهد شد و اگر در موارد خاص شرایطی باشد که استثنا ایجاد شود بررسی می کنیم و تصمیم گیری می‌کنیم  تا حقی از کسی ضایع نشود اما در سایر موارد نیز بر اساس مقررات عمل خواهیم کرد.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند