گرفتار شدن ده ها خودرو در استان مرکزی بر اثر بارش برف + عکس

کدخبر: 312796
اقتصاد نیوز: ۳۵ خودرو گرفتار در برف توسط راهداران استان مرکزی رها سازی‌ شدند و نگرانی مسافران به پایان رسید.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از رکنا،  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: ۳۵ خودرو گرفتار در برف توسط راهداران این استان رهاسازی و به سرنشینان آن‌ها امدادرسانی‌ شد.

«علی زندی‌فر» روز چهارشنبه  افزود: این خودروها توسط گروه‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی در مدت ۲۴ ساعت گذشته در جاده‌های استان رهاسازی و امدادرسانی شده‌اند.

وی ادامه داد: پنج هزار و ۴۰۰ کیلومتر باند از جاده‌های استان مرکزی در این مدت توسط یکصد و ده دستگاه از ماشین آلات راهداری و  ۱۴۰  نیروی راهداری؛ برفروبی و پاکسازی شده‌ است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: یک هزار و ۸۰۰ تن مخلوط شن و نمک برای جلوگیری از لغزندگی و حوادث احتمالی در جاده‌های استان پخش شده‌است.

زندی فر بیشترین بارش برف در این مدت را مربوط به حوزه شهرستان شازند عنوان کرد و گفت: بارش ها اکنون در سطح استان قطع شده و  تمامی جاده‌های استان باز و تردد به صورت عادی و روان در آنها جریان دارد،هر چند جاده ساوه- همدان قدیم و جاده اراک - خمین محدوده روستای ورچه دارای مه شدید هستند.

۶ هزار و ۴۰۰ کیلومتر انواع آزادراه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن را راه‌های روستایی تشکیل داده‌است.

روزانه حدود ۴۹۰ هزار وسیله نقلیه از جاده‌های استان مرکزی تردد می‌کنند.

35 خودرو گرفتار در برف در استان مرکزی

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما