بازگشایی برخی محورهای مواصلاتی

کدخبر: 381526
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی از بازگشایی برخی از محورهایی که به علت نداشتن ایمنی و شرایط جوی مسدود شده بودند، خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ سرهنگ احمد شیرانی با اعلام این خبر افزود: هم اکنون محور هراز که به علت بارش سنگین برف و کولاک شدید و کاهش دید و همچنین عدم ایمنی از ناحیه آمل به سمت تهران مسدود شده بود، بازگشایی شد.

وی ادامه داد: همچنین محور هراز از مسیر (رفت و برگشت) با تلاش و حضور پلیس راه استان و عوامل راهداری باز گشایی شد و تردد با زنجیر چرخ بلا مانع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا گفت:  محورهای زنجان - طارم و گردنه - قره آقاج بازگشایی شده و تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است، همچنین در استان های اردبیل و گیلان محور خلخال- اسالم بازگشایی شده است.

به گفته وی در استان های گلستان محورهای گرگان - شاهرود و آزاد شهر - شاهرود، ارتفاعات محورهای قزوین، کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه بارش برف گزارش شده است.

شیرانی افزود: در استان های مازندران و گلستان اکثر محورها، سمنان محور شاهرود - سبزوار بارش باران گزارش شده و در استان سمنان محور شهمیرزاد - کیاسر تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گفته وی در سایر محورهای مواصلاتی ترافیک روان در جریان است.

شیرانی از هموطنان خواست قبل از تردد در مسیرها  از طریق تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ یا ۱۲۰  یا از طریق سایر سامانه‌های پلیس راهور ناجا همچون سایت راهور ۱۲۰ از آخرین وضعیت راه ها مطلع شده و سپس وارد محورها شوند.

source: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۳ بهمن

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات دوم بهمن‌ماه در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید