شوخی جناب‌خان با «محسن رضایی میرقائد»

اقتصادنیوز؛ جناب‌خان در برنامه خندوانه با محسن رضایی در ‌خصوص حضورش در انتخابات‌های ریاست جمهوری شوخی کرد. البته دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز به شوخی جناب‌خان واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ «محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی شوخی جناب خان با وی در اینستاگرام خود نوشت:

هم‌استانی عزیزم، جناب خان

از این که باشوخی با من و امثال من در این شرایط دشوار اقتصادی، مرهمی بردردهای مردم می‌گذارید، از شما و رامبد جوان متشکرم. حتما می‌دانی که من در این چهل سال، یک روز هم در دولت، مجلس و قوه قضائیه نبوده‌ام.

به دستگاه‌ ها کمک کرده‌ام، ولی از آن‌ها به واسطه عملکردشان انتقادات صریحی داشته‌ام و بنابراین در جمع منتقدان تعریف می‌شوم. از دوازده انتخابات ریاست جمهوری، در دو تای آن‌ها شرکت کردم و در هر دو انتخابات، به نقل از نظرسنجی‌ها با برنامه‌ترین کاندیداها بودم. در آخرین انتخاباتی که شرکت کردم، مردم عزیز در حدود چهار میلیون نفر که ظاهرا یکی از آن‌ها شما بودید به من رای دادند. در انتخابات سال نود و دو هر یک از کاندیداها شعار یا نمادی را بر سر دست گرفت، من اما یک هزار تومانی در دست گرفتم و گفتم پول ملی ما دارد سقوط می‌کند.