ثبات در بازار طلا

حرکت انفجاری بیت کوین در یک روز

کدخبر: 434517
اقتصادنیوز : بر اساس تقاضای قوی خریداران ، بیت کوین 6 درصد صعود کرد و از مرز 47 هزار دلار عبور کرد.

بر اساس گزارش اقتصادنیوز، بیت کوین بیش از 6 درصد در روز به دلیل تقاضای شدید خریداران افزایش یافته است و سطح ۴۷ هزار دلار را شکافت

داده های CoinDesk نشان می دهد بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان به بالاترین سطح خود در 24 ساعت گذشته 47هزار و 359 دلار رسیده است و در حال حاضر 62.2 درصد بازده سالیانه آن را ثبت می کند. قیمت های فعلی درست بالای 47هزار دلار قرار دارد.

دانیل کیم ، سرپرست بازارهای سرمایه در شرکت وام دهی غیر متمرکز مستقر در استرالیا ، Maple Finance ، می گوید: « آنچه می بینیم این است که شرکت کنندگان در بازار این سطح را آزمایش می کنند و به اخبار مثبت Coinbase واکنش نشان می دهند.»

کوین بیس ، صرافی مبادله بیت کوین و ارزهای رمزپایه آمریکایی که در اوایل امسال با استقبال بسیار زیاد  در بازار نزدک روبرو شد ، گفته می شود این 5 صرافی00 میلیون دلار رمزنگاری به ترازنامه خود اضافه کند.

قیمت بیت کوین و اتریوم ، که مجموعاً بیش از نیمی از بازار ارزهای دیجیتال 2 تریلیون دلاری را تشکیل می دهند ، امسال افزایش یافته است ، که باعث افزایش چشمگیر ارزهای رمزنگاری شده کوچکتر شده است.

coindesk-BTC-chart-2021-08-20

صعود اندک طلا

طلا یک شبه 0.46 درصد رشد کرد و تقریباً تمام ضررهای وارده در روز پنجشنبه را جبران کرد. این فلز زرد در حال حاضر با قیمت 1787 دلار در هر اونس معامله می شود. نقره نیز در طول جلسه آسیا صعود کرده و با قیمت 23.0 دلار در هر اونس معامله می شود.

gold (1)

 

 

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما