معرفی خودروی لوکس M6L؛ محصولی متفاوت از برند JAC + تصاویر و قیمت

کدخبر: 365954
اقتصادنیوز : فضای داخل کابین با تریم طرح چوب فضایی لوکس و کاملا مدرن به نظر می رسد. نمایشگر اصلی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی تبلتی و مجموعه ای کامل از امکانات ایمنی برای این خودرو در نظر گرفته شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از عصر ایران، رویفنگ(ریفاین) M6L یکی از محصولات لوکس کمپانی چینی  JAC  است که در کلاس  ون  ارائه شده و نسخه بزرگ تر(از منظر فاصله بین محورها) ریفاین M6 محسوب می شود. ام6ال برابر با 250 میلیمتر در فاصله بین محورها نسبت به نسخه قبلی خود توسعه بیشتری داشته است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این محصول در قسمت دماغه با بکارگیری عناصر کرومی و یک گریل(جلوپنجره) بسیار بزرگ در ارائه یک ون جذاب عملکرد موفقی داشته است.

ام6ال از منظر ابعاد برابر با 5255 میلیمتر در طول، 1850 میلیمتر در عرض و 1970 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 3200 میلیمتر است.

فضای داخل کابین نیز با تریم طرح چوب فضایی لوکس و کاملا مدرن به نظر می رسد. نمایشگر اصلی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی تبلتی و مجموعه ای کامل از امکانات ایمنی برای این خودرو در نظر گرفته شده است.

 
 

در بخش پیشرانه از موتور 2 لیتری توربو با 184 اسب بخار خروجی و گشتاور 280 نیوتن متر استفاده شده که این مجموعه با جعبه دنده 6 سرعته دوکلاچه هماهنگ می شود.

قیمت این محصول از 23200 دلار آغاز می شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما