دستگیری اخلالگر نظام ارزی در تهران

کدخبر: 378310
اقتصاد نیوز : جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری اخلالگر نظام ارزی توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی با تخلفی به ارزش ۱۳۲ میلیارد تومان خبرداد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار حمید هداوند اظهار کرد: نماینده حقوقی یکی از بانک های شهر تهران به پلیس امنیت اقتصادی مراجعه و  با ارائه دستور قضائی خواستار دستگیری متهم یک پرونده شد.

وی بیان داشت: چکیده پرونده نشان از این داشت، مدیرعامل شرکتی تجاری در  بین سال های ۹۴ الی ۹۶ حواله های ارزی به منظور وارد کردن  چوب از سایر کشور ها از بانک دریافت کرده ولیکن با گذشت چند سال از زمان ایفای تعهد تاکنون به تعهدات بانکی خود عمل نکرده و موجب اخلال در نظام ارزی به ارزش ۱۳۲ میلیارد تومان شده است.

جانشین فرمانده انتظامی تهران عنوان کرد: بررسی موضوع و دستور دستگیری متهم در اختیار تیمی از ماموران  پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت و کارآگاهان  موفق شدند در رصدهای اطلاعاتی مخفیگاه وی را شناسایی و با هماهنگی های قضائی آن را دستگیر و در اختیار مرجع قضائی قراردهند.

بنا بر اعلام سایت پلیس، هداوند در پایان خاطر نشان کرد: با دستگیری متهم  و صدور قرار وثیقه از سوی مرجع قضائی، دستگیری سایر همدستان وی و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما