پراید امروز چقدر ارزان شد ؟

کدخبر: 399702
اقتصادنیوز : با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ خرید و فروش در بازار خودرو قفل شده است و با این وجود ریزش قیمت ها در برخی از مدل های خودرو مانند پراید ۱۱۱، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و یا تیبا صندوقدار ادامه دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، طی ۲۴ ساعت گذشته بازار خودرو ثبات نسبی قیمت ها را تجربه می کرده است با این وجود قیمت برخی از مدل های خودرو کماکان ریزشی است که از جمله آنها می توان به پراید ۱۱۱ اشاره کرد که قیمت آن طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است و این خودرو در حال حاضر ۱۲۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودرو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در این مدت کاهش قیمت داشته است و این خودرو طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر به قیمت ۲۵۱ میلیون تومان رسیده است و خودرو تیبا صندوقدار نیز  طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۱۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

با به حداقل رسیدن خرید و فروش در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ نوسانات قیمتی در این بازار نیز به حداقل رسیده است و دیگر خودروهای موجود در این بازار طی ۲۴ ساعت گذشته ثبات قیمت را تجربه کرده اند.

قیمت روز خودروها در جدول زیر آمده است: 

Ywc2ebPrpGEJ

تیتر یک
  • بررسی ترکیب درآمدهای مالیاتی دولت

    اقتصادنیوز: گزارش مرکز آمار نشان می دهد که در طول سالیان دهه ۹۰ سهم مالیات غیر مسقیم یا مالیات پنهان از کل درآمدهای…

از دست ندهید
بلیط هواپیما