سورپرایز ایران‌خودرو برای تاکسی‌داران

کدخبر: 454715
اقتصادنیوز: ایران‌خودرو آمادگی لازم برای نوسازی تمامی درخواست‌های تاکسی کشور را دارد و در صورت جذب و معرفی متقاضیان ازسوی سازمان‌های تاکسی‌رانی، نوسازی تاکسی‌های فرسوده جزء اولویت‌های این شرکت خواهد بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از از ایکوپرس، ایران خودرو به عنوان تنها تامین کننده تاکسی کشور، آمادگی کامل برای تامین تاکسی‌های مورد نیاز کشور را داشته و به تمامی نیازمندی‌های اعلام شده بدون وقفه پاسخ داده است.

این در حالی‌ است که با گذشت ۱۴ ماه از قرارداد منعقد شده با تاکسی‌رانی، از متقاضیان شهر تهران صرفا شش هزار و ۱۳۸ نفر برای نوسازی تاکسی به ایران خودرو معرفی شده اند که تاکسی تمامی این افراد در حداقل زمان ممکن و پیش از موعد مقرر فاکتور شده و هیچ درخواستی بدون پاسخ نمانده است.

ایران‌خودرو آمادگی لازم برای نوسازی تمامی درخواست‌های تاکسی کشور را دارد و در صورت جذب و معرفی متقاضیان ازسوی سازمان‌های تاکسی‌رانی، نوسازی تاکسی‌های فرسوده جزء اولویت‌های این شرکت خواهد بود.

در این زمینه ضروری‌ است، سازمان‌های متولی نوسازی تاکسی با اتخاذ راهکارهای مناسب و تسهیل‌گر، تا پایان سال نسبت به معرفی ۳۵ هزار متقاضی باقی‌مانده از قرارداد نوسازی، اقدام کنند.

تیتر یک
  • تحلیل فارین پالیسی از بحران اقتصادی امروز ترکیه

    اقتصادنیوز: چالش‌های اقتصادی ترکیه وارد مرحله تازه‌ای شده است. در این زمینه اکوایران، تحلیل فارین پالیسی را در این…

از دست ندهید
بلیط هواپیما