شوک به قیمت دلار بعد از توافق ایران و آژانس /در بازار چه خبر است؟

کدخبر: ۴۶۲۱۹۵
امروز دلار در انتظار خبرهای تکمیلی درباره این دور مذاکرات است، عده ای می‌ گویند که خبر توافق با آژانس می‌تواند دلار را کاهشی‌تر کند.
شوک به قیمت دلار بعد از توافق ایران و آژانس /در بازار چه خبر است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، نرخ دلار که از سه‌شنبه سبزپوش شده بود، از ظهر دیروز با خبر توافق ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تغییر رنگ داد و به 30250 تومان نزول کرد. رفت و برگشت‌های سریع دلار، وضعیت بازار ارز را برای معامله گران پرریسک کرده است.

نرخ حواله درهم امارات هم مثل دلار حرکت کرد اما ارزش ریالی دلار بر حسب درهم، بالاتر از ارزش بازاری دلار و نزدیک به 30 هزار و 400 تومان برآورد شده است.

زنگ خطر برای بیت کوین/ جهش خیره کننده اوالانچ!

رایزنی برای افزایش عیدی بازنشستگان/ کارمندان و کارگران چقدر عیدی می‌گیرند؟

در بازار سکه چه خبر بوده؟

سکه با شکست مقاومت مهم 13 میلیون و 300 هزار تومان در ابتدای معاملات روز گذشته توانست به 13 میلیون و 450هزار تومان برسد. البته سکه‌بازان می‌گفتند که سکه روی این نرخ، معامله‌ چندانی نداشته و عملا معاملات نقدی بازار در سطح 13 میلیون و 250 هزار انجام شده بود. البته آن‌ها معتقد بودند که بازار سکه جلوتر از دلار در حرکت است.

به طور کلی جو بازار و صحبت‌های معامله‌گران نشان می‌دهد که بازار در یک وضعیت پرریسک در حال حرکت است. نرخ‌ها با یک خبر بالا می‌روند و با خبری دیگر تغییر جهت می‌ دهند.

امروز دلار در انتظار خبرهای تکمیلی درباره این دور مذاکرات است، عده ای می‌ گویند که خبر توافق با آژانس می‌تواند دلار را کاهشی‌تر کند. عده‌ دیگری از معامله‌گران با نگاه به درجا زدن قیمت، عقیده داشتند که دلار درحال کف‌سازی است.

ملانیا ترامپ اولین توکن غیرمثلی خود را عرضه کرد

دو خبر مهمی که موتور رشد بورس شدند


چرا در ایران کالاها همیشه گران می شود؟


 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید