معرفی فیات ۵۰۰ X ۲۰۲۲ با سانروف پارچه‌ای جدید +تصاویر

کدخبر: 478128
اقتصادنیوز: فیات ۵۰۰ X ۲۰۲۲ دارای یک موتور توربوشارژ چهار سیلندر است که یک سانروف پارچه‌ای جدید به خط تولید این خودرو برای سال ۲۰۲۲ پیوسته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کابین به گونه‌ای زیبا طراحی شده است که با نمای بیرونی این شاسی بلند کوچک مطابقت دارد. این خودرو چندین رقیب از جمله کیا سلتوس، هیوندای کونا و مزدا CX-۳۰ دارد.

یک سانروف پارچه‌ای جدید به خط تولید ۵۰۰X برای سال ۲۰۲۲ پیوسته است. سقف Al-Fresco در رنگ‌های مشکی، قرمز و خاکستری موجود است و ۱۰۰۰ دلار به قیمت مدل‌های Pop، Trekking، Sport، و Trekking Plus اضافه می‌کند.

یک مدل Yacht Club Capri در حال حاضر در دسترس است و به صورت استاندارد با رویه Al-Fresco ارائه می‌شود که با پارچه آبی انحصاری طراحی شده است تا با رنگ بیرونی Blu Venezia نسخه ویژه مطابقت داشته باشد. Yacht Club Capri همچنین با چرخ‌های ۱۸ اینچی منحصربه‌فرد با رنگ آبی، تزئینات بیرونی ساتن، تودوزی چرمی و رنگ‌های چوبی غنی روی داشبورد و اهرم تعویض دنده عرضه می‌شود.

هر آنچه نیاز است از فیات 500X سال 2022 بدانید + تصاویر
 
   تفاوت زیادی بین سطوح تریم در ۵۰۰X وجود ندارد. Trekking Plus دارای چند ویژگی بیشتر از Trekking و Sport است، اما این موارد در تریم‌های پایین اختیاری هستند.

تمام مدل‌های فیات ۵۰۰X با موتور ۱.۳ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با ۱۷۷ اسب بخار عرضه می‌شوند. گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک و چهار چرخ متحرک استاندارد هستند. سیستم چهار چرخ متحرک دارای سه تنظیمات قابل انتخاب توسط راننده برای بهینه سازی کشش در شرایط مختلف است.

هر آنچه نیاز است از فیات 500X سال 2022 بدانید + تصاویر
 
 

همه مدل‌ها با رینگ‌های آلومینیومی ۱۷ اینچی عرضه می‌شوند، به جز اسپرت که دارای ۱۸s استاندارد (اختیاری در هر دو مدل Trekking) و رینگ‌های ۱۹ اینچی موجود است.

هر آنچه نیاز است از فیات 500X سال 2022 بدانید + تصاویر
 
   صرف نظر از سطح تریم، ۵۰۰X سریع‌ترین کراس اوور در این کلاس نیست و رانندگی آن سرگرم‌کننده‌ترین است. فضای سرنشینان در ۵۰۰X تنگ است و کیفیت مواد داخلی آن از بهترین در کلاس فاصله دارد.
هر آنچه نیاز است از فیات 500X سال 2022 بدانید + تصاویر
 
تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: ارزش بیت کوین در هفته اخیر تقریباً ثابت بود. سیگنال‌های فنی چشم انداز ی نزولی یا کم‌نوسان را برای این…

از دست ندهید
فلای تودی