رشد 8 درصدی پالیگان، اتم و یونی سواپ

سبقت اتریوم از بیت کوین!

کدخبر: 506332
اقتصادنیوز: ارزهای دیجیتال امروز مثبت هستند اما در این لحظات مقداری از تقاضای موجود در بازار کم شده است.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ قیمت بیت کوین هم اکنون با رشد حدود 2 درصدی در محدود 19700 دلار معامله می شود. البته قیمت این ارز صبح امروز به بالای 20 هزار دلار هم رسیده بود که اکنون خریداران کمی عقب نشینی کرده اند و از رشد قیمت ها کاسته شده است.

با رشد امروز، بازدهی هفتگی بیت کوین به منفی 6 درصد رسیده و ارزش بازار نیز عدد 376 میلیارد دلار را نشان می دهد.

طی شبانه روز گذشته بیش از 25 میلیارد دلار معامله در بیت کوین انجام شده که نسبت به رقم دو روز گذشته، رشد خوبی داشته و می تواند نشانه ای مثبت باشد.

یاسین المانجرا یکی از تحلیلگران شرکت مدیریت سرمایه گذاری آرک اینوست امروز هشدار داده که درصورت افزایش نرخ بهره توسط آمریکا، دارایی های پرریسک مانند بیت کوین می توانند همچنان آسیب پذیر باشند. به همین دلیل است که مدتی قیمت بیت کوین در همین حوالی 19-20 هزار دلار باقی مانده تا اخبار جدید درباره نرخ بهره آمریکا منتشر شود و معامله گران بتوانند پیش بینی روشن تری از وضعیت آینده داشته باشند.

رشد سه برابری اتریوم در مقایسه با بیت کوین

امروز اتریوم با هیجان بیشتری نسبت به بیت کوین معامله می شود و افزایش قیمت آن بیشتر از ارز اول بازار بوده است. اتریوم با افزایش 6 درصدی در حدود قیمت 1120 دلار معامله می شود. اما افزایش اتریوم هم مانند بیت کوین، بیشتر از این بود و در ساعت اخیر با کمی افت مواجه شده است.

صبح امروز اتریوم در حدود قیمت 1160 دلار معامله می شد و 10 درصد رشد داشت.

با وجود جهش قیمت امروز، اتریوم همچنان در مقیاس هفتگی با کاهش قیمت مواجه بوده و حدود 8 درصد افت در یک هفته داشته است.

ارزش معاملات بزرگ ترین آلت کوین بازار به 15 میلیارد دلار رسیده و ارزش بازار آن نیز 136 میلیارد دلار است.

رشد 8 درصدی پالیگان، اتم و یونی سواپ

امروز تعداد کمی از آلت کوین ها افت قیمت داشته اند و اکثر آن ها مثبت هستند. در میان منفی ها، لئو تنها نمادی است که بیش از 2 درصد کاهش داشته. هلیوم هم تنها نمادی است که بین 1 الی 2 درصد افت کرده و مابقی نمادهای منفی، افت کمتر از یک درصد را ثبت کرده اند.

اما در میان مثبت ها، 3 نماد رشد بیش از 8 درصدی داشته اند که پالیگان، اتم و یونی سواپ هستند. ایپ کوین هم رشد 6 درصدی داشته که وضعیت خوبی دارد.

همچنان در مقیاس هفتگی وضعیت خوب نیست و اتم با رشد 11 درصدی، بهترین عملکرد را داشته و مونرو هم تازه توانسته به محدوده مثبت وارد شود که البته رشد آن کمتر از نیم درصد است. مابقی ارزها در مقیاس هفتگی با افت قیمت مواجه بوده اند.

رشد 58 درصدی ارزش معاملات

ارزش بازار ارزهای دیجیتال با رشد 1.9 درصدی به 892 میلیارد دلار رسیده است.

طی شبانه روز گذشته 61 میلیارد دلار هم معامله در بازار انجام شده که این رقم، 58 درصد بیشتر از ارزش معاملات دیروز است.

ارزش معاملات دیفای 5 میلیارد دلار و ارزش معاملات استیبل کوین ها 56 میلیارد دلار بوده است.

تیتر یک
از دست ندهید