پیش بینی قیمت دلار امروز 18 مهر 1401

کدخبر: ۵۲۶۵۴۰
گفته های معامله گران نشان می دهد که تقاضا به اندازه هفته گذشته در بازار بالا نیست و عرضه ارز نیز به اشکال مختلف ادامه دارد. از نگاه برخی بازیگران ارزی، بازارساز چنین حسی را به معامله گران منتقل کرده است که در کوتاه مدت قصد دارد با عرضه سنگین ارز مانع از اثرگذاری افزایشی های بازار شود.
پیش بینی قیمت دلار امروز 18 مهر 1401

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران ، در دو روز ابتدایی هفته، اوضاع مطابق میل افزایشی های بازار ارز نبوده و دلار از محدوده حساس ۳۲ هزار و ۸۰۰ تومان دورتر شده است. تحلیل گران فنی باور دارند که با از دست رفتن محدوده ۳۲ هزار و ۸۰۰ تومان، خریداران به صورت موقت از بازار خارج شده اند و در انتظار واکنش اسکناس آمریکایی نسبت به محدوده ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان هستند. 

گفته های معامله گران نشان می دهد  که تقاضا به اندازه هفته گذشته در بازار بالا نیست و عرضه ارز نیز به اشکال مختلف ادامه دارد. از نگاه برخی بازیگران ارزی، بازارساز چنین حسی را به معامله گران منتقل کرده است  که در کوتاه مدت قصد دارد با عرضه سنگین ارز مانع از اثرگذاری افزایشی های بازار شود. 

روز شنبه در برخی مناطق نزدیک به خیابان فردوسی و حتی در همین خیابان و بازار سبزه میدان تجمع و ناآرامی هایی وجود داشت و این موضوع در کاهش فشار تقاضای نقدی بازار نقش داشت. روز یک شنبه نیز فضای بازار حالت عادی نداشت و به نظر می رسد در این فضا‌‌، سمت تقاضای نقدی بازار افت کرده بود. 

تحلیل گران فنی باور دارند در صورتی که در روز جاری، اسکناس آمریکایی بتواند خط ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان را حفظ کند، موج نزولی به بازار ارز وارد نخواهد شد. برخی فعالان نیز باور دارند، شماری از معامله گران ارزی برای خرید ارز در نرخ های پایین تر کمین کرده اند. 

تیتر یک
کارگزاری مفید