خبر خوش اقتصادی سخنگوی دولت

کدخبر: ۵۲۷۵۲۷
اقتصادنیوز: سخنگوی دولت با اشاره به اینکه نرخ دلار در کشورمان به نسبت شرایط فروش نفت و افزایش قدرت دلار قابل‌قبول است، گفت: اگر بتوانیم این مسیر را ادامه بدهیم این تلخی‌های اقتصادی که به واسطه اقدامات اشتباه گذشته به‌وجود آمده به‌تدریج اصلاح خواهد شد.
خبر خوش اقتصادی سخنگوی دولت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره اینکه افزایش حقوق کارمندان از چه زمان اجرایی می‌شود، اظهار کرد: آنچه در لایحه قید شده این است که در صورت تصویب توسط مجلس پیشنهاد دولت این است که از ابتدای شهریورماه اجرایی می‌شود. 

وی با بیان اینکه دولت در حال تلاش شبانه‌روزی به عنوان وظیفه و تکلیف است، افزود: تراز تجاری و وضعیت فروش نفت نسبت به شرایط تحریمی قابل قبول است. هنگامی که به وضعیت دلار در سراسر جهان نگاه می‌اندازیم علی رغم اینکه قدرت دلار در جهان افزایش‌های بسیاری داشته است، نرخ دلار در کشور ما به نسبت شرایط فروش نفت و افزایش قدرت دلار، قابل قبول است. 

سخنگوی دولت گفت: اگر بتوانیم این مسیر را ادامه بدهیم این تلخی‌های اقتصادی که به واسطه اقدامات اشتباه گذشته به وجود آمده و امروز شاهد تاثیرات آن هستیم به تدریج اصلاح خواهد شد. 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید