افزایش قیمت ها در بازار خودرو / آخرین قیمت دنا، رانا و سمند

کدخبر: ۵۳۲۰۲۲
اقتصادنیوز: بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو امروز 11 آبان‌ماه نشان می‌دهد قیمت خودروهای پژو، دنا، کوییک و تیبا طی شبانه روز گذشته افزایش داشته است.
افزایش قیمت ها در بازار خودرو / آخرین قیمت دنا، رانا و سمند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش قیمت خودروهای پژو در ۲۴ ساعت گذشته است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۱۹۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۲ میلیون تومان رسیده است.

رکوردشکنی 18 میلیون تومانی هایما در بازار خودرو + جدول قیمت

این افزایش قیمت‌ها در بین خودروهای تیبا نیز اتفاق افتاده‌است به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۱۹۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و ۲۰۸ میلیون تومان قیمت خورده است و تیبا صندوقدار مدل ۱۳۹۹ نیز از ۱۸۴ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۸۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای دنا نیز در این مدت افزایش قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که دنا معمولی مدل۱۴۰۰ از ۳۸۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۸۷ میلیون تومان رسیده است و دنا توربوپلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ نیز از ۴۶۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۶۲ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای کوییک نیز این افزایش قیمت‌ها رخ داده‌است به طوری که کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۱۹۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۹ میلیون تومان رسیده‌است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده‌است:

جهش قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا و سمند

تیتر یک
  • رصد بازار مسکن

    اقتصادنیوز: بازار مسکن در شرایطی قرار دارد متقاضیان بالقوه خرید در یک دو راهی انتخاب قرار گرفته اند.

از دست ندهید
کارگزاری مفید