پراید پرواز کرد / آخرین قیمت پژو، رانا و سمند

کدخبر: ۵۵۱۲۲۶
اقتصادنیوز: آخرین بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو نشان می‌دهد قیمت خودروهای پژو، رانا و سمند کاهش پیدا کرده و همچنین خودروهای پراید افزایش قیمت داشتند.
پراید پرواز کرد / آخرین قیمت پژو، رانا و سمند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از کاهش قیمت برخی از خودروهای در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته است، به طوری که در بین خودروهای پژو موجود در بازار قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵ مدل ۱۴۰۰ از ۷۶۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۷۵۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز از ۷۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۶۹۰ میلیون تومان رسیده‌است.

قیمت پایه خودروی چانگان در بورس کالا مشخص شد

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای مدل ۱۳۹۹ نیز از ۶۰۰ میلیون تومان در روزگذشته امروز به ۵۹۵ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای رانا نیز در این مدت ارزان شدند؛ قیمت رانا پلاس پانوراما مدل ۱۴۰۱ نیز از ۵۲۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۵۲۰ میلیون تومان رسیده‌است.

در بین خودروهای سمند نیز کاهش قیمت‌ها رخ داده‌است، به طوری که قیمت سمند LX EF۷ دوگانه سوز مدل ۱۴۰۱ از ۵۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۵۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.

در بین خودروهای مونتاژ نیز این کاهش قیمت‌ها رخ داده‌است، به طوری که قیمت سیتروئن C۳ (مونتاژ) از ۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان رسیده‌است.

در میان این کاهش قیمت‌ها خودروهای پراید در ۲۴ ساعت گذشته گران شدند به طوری که پراید ۱۱۱ از ۲۹۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۹۵ میلیون تومان رسیده‌است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده‌است:

پراید جهش کرد؛ پژو، رانا و سمند ریختند/ جدول قیمت‌ها

 

تیتر یک
  • نتانیاهو چطور بدون رنجاندن پوتین از نردبان بالا برود؟

    اقتصادنیوز: واشنگتن و اسرائیل نسبت به تهدید ایران کاملاً با هم هم‌نظرند، اما در مورد اقدامات مهارکننده آن توافق ندارند.

کارگزاری مفید