مهم‌ترین خبر برای بازار ارز

بازار دلار در انتظار گروسی/ پیش بینی قیمت دلار امروز 3 خرداد

کدخبر: ۵۷۵۷۴۶
اقتصادنیوز: در شرایط فعلی، مهم‌ترین خبر برای بازار ارز ، نشست شورای حکام در روزهای 15 تا 19 خرداد است. به عقیده معامله‌گران قبل از شروع نشست احتمال دعوت رافائل گروسی - مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی - به تهران وجود دارد. بر این اساس بازار دوباره منتظر سفر گروسی است.
بازار دلار در انتظار گروسی/ پیش بینی قیمت دلار امروز 3 خرداد

به گزارش اقتصادنیوز، دلار آمریکا در روز قبل به آن اشاره شده در پایین خط روند صعودی گیر کرده است و در روز قبل نه جان صعود به بالای آن را داشت و نه توانست به سطوح قیمتی پایین برسد و مماس بر خط روند صعودی در حال حرکت است.

دلار آمریکا در صورتی که افزایش یابد می تواند تا محدوده ۵۲ هزار و ۵۰۰ در گام اول رشد کند و پس از آن مقاومت ۵۳ هزار تومانی را پیش رو‌ دارد.

جهش وحشیانه اجاره مسکن/ مردم کانکس نشین شدند

اتفاق بی سابقه در سامانه یکپارچه خرید خودرو

مهم‌ترین خبر برای بازار ارز

در شرایط فعلی،  مهم‌ترین خبر برای  بازار ارز ، نشست شورای حکام در روزهای 15 تا 19 خرداد است. به عقیده معامله‌گران قبل از شروع نشست احتمال دعوت رافائل گروسی - مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی - به تهران وجود دارد. بر این اساس بازار دوباره منتظر سفر گروسی است.

البته غیر از خبرهای  برجام ، اخباری درمورد عادی‌سازی روابط جمهوری اسلامی با کشورهای همسایه هم در بازار شنیده می‌شد؛ از جمله، خبر عادی‌سازی روابط ایران و مصر با وساطت پادشاه عمان. اگر خبرهای تکمیلی مثبت باشد، سیل این خبرها می‌تواند نوسان کاهش به بازار بدهد.

تیتر یک
کارگزاری مفید