دلار هم مسیر قیمت طلا می شود؟

سیگنال طلا جهانی به بازار سکه ایران /پیش بینی قیمت سکه امروز

کدخبر: ۵۷۷۸۸۸
ریزش یکباره ارزش طلا جهانی باعث شده برخی از سکه بازان تصور کنند که این امر بر روی بازار سکه در روز جاری اثر کاهشی خواهد گذاشت و جهت انتظارات در بازار سکه را تغییر می‌دهد و قدرت کاهشی‌ها را تقویت خواهد کرد.
سیگنال طلا جهانی به بازار سکه ایران /پیش بینی قیمت سکه امروز

به گزارش اقتصادنیوز ، اونس طلا عصر روز جمعه ریزش قابل توجهی را ثبت کرد. فلز گران بهای جهانی در واکنش فوری به گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی (NFP) وزارت کار ایالات متحده بیش از 30  دلار ارزان شد و بر روی  محدوده 1948 دلار قرار گرفت.

سیگنال ریزش طلا جهانی به بازار سکه ایران 

ریزش یکباره ارزش طلا جهانی باعث شده برخی از سکه بازان تصور کنند که این امر بر روی بازار سکه در روز جاری اثر کاهشی خواهد گذاشت و جهت انتظارات در  بازار سکه  را تغییر  می‌دهد و قدرت کاهشی‌ها را تقویت خواهد کرد.

شوک بزرگ به خریداران خودروهای چینی

دلار هم مسیر قیمت طلا می شود؟

از سوی دیگر عده‌ای معتقدند که سکه بازان به نوسانات نرخ دلار توجه خواهند کرد. قیمت دلار  معاملات پشت خطی روز جمعه ثبات نسبی را تجربه کرد برخی از معامله‌گران می‌گفتند در صورتی که نرخ دلار در روز شنبه عقب نشینی نکند  احتمال کاهش قابل ملاحظه  قیمت سکه  دشوار خواهد بود. 

با این حال، اگر دلار هم مسیر  طلای جهانی شود روز سختی برای معامله‌گران افزایشی بازار سکه رقم خواهد خورد.

در شرایط فعلی، سکه در مرز مقاومتی ۳۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قرار دارد. معامله‌گران باور دارند در صورتی که طلا و دلار بر روی سکه اثر کاهشی بگذارد احتمال عقبگرد تا مرز حمایتی ۳۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان وجود دارد.

البته اگر حجم معاملات کم باشد، احتمال ماندگاری فلز گرانبهای داخلی در محدوده ۳۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان محتمل خواهد بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی