فوری/ آغاز فروش فوق‌العاده ایران خودرو/ این دو محصول عرضه شد+ مبلغ اقساط و شرایط

کدخبر: ۶۲۹۳۶۸
اقتصادنیوز: ایران خودرو در نظر دارد تا فروش فوق العاده ای با روش نقد و اقساط صرفاً چک صیاد بنفش از متقاضی و یا شخص ثالث برای متقاضیان انجام دهد.
فوری/ آغاز فروش فوق‌العاده ایران خودرو/ این دو محصول عرضه شد+ مبلغ اقساط و شرایط

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، به اطلاع عموم متقاضیان و نمایندگی های مجاز می‌رساند، شرکت ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده اختیاری به روش نقدی و روش نقد و اقساط جهت متقاضیان عادی خودرو پارس که در اسفند ماه سال گذشته در سامانه یکپارچه اقدام به دریافت اولویت نموده و اسامی ایشان به عنوان بخش دوم اولویت های زمستان 1402 به این شرکت اعلام شده و برای آنها پیامک ارسال شده با موعد تحویل حداکثر 90 روزه و یا پیش فروش با شرایط جدول ذیل ارائه می نماید:

خبر مرتبط
ایران‌خودرو با این پیام مشتریانش را نگران کرد!/ تحویل خودروهای صفر کیلومتر مشکل دار شد؟

اقتصادنیوز: متقاضیان ایران خودرو در بررسی حساب کاربری خود در سایت این خودروساز با پیامی دریافت کردند که آنها را نگران کرد.

 

خبر مرتبط
بازار خودرو تغییر مسیر داد؛ رشد 25 میلیون تومانی «هایماS8» + جدول قیمت

اقتصادنیوز: بررسی بازار نشان می‌دهد اغلب خودروهای داخلی و مونتاژی امروز 29 بهمن 1402 شکل صعودی به خود گرفتند و با رشد در بازار قیمت‌گذاری شدند، برخی از پرطرفدارها هم تغییر قیمت نداشتند.

 

نکته:1 در این طرح قیمت خودرو در روشهای نقدی و نقدی اعتباری به صورت قطعی و بر اساس قیمت روز زمان ثبت نام می باشد و در صورت انتخاب روش اقساطی مبالغ ودیعه اولیه و چکهای اقساط به شرح جدول ذیل است. در این طرح در روش نقد و اقساط صرفاً چک صیاد بنفش از متقاضی و یا شخص ثالث دریافت می گردد و وضعیت اعتباری سفید صادر کننده چک از طریق سامانه بانک مرکزی مورد نیاز می باشد.

خبر مرتبط
فوری/ فروش قسطی سایپا ویژه عید شعبان+ جدول و شرایط

اقتصادنیوز: شرایط طرح فروش اقساطی وانت زامیاد دوگانه سوز ویژه اعیاد شعبانیه اعلام شد.

نکته:2 در طرح پیش فروش قیمت خودرو بر اساس قیمت روز زمان تحویل می باشد و در صورت انتخاب روش پیش فروش مبلغ پیش پرداخت معادل مبلغ مندرج در جدول ذیل در زمان ثبت نام دریافت می شود و الباقی مبلغ در زمان صدور دعوتنامه نقداً دریافت خواهد شد.

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام: زمان شروع این طرح از امروز یکشنبه مورخ 1402/11/29 است.

جهت ثبت نام نیاز به ایجاد حساب کاربری در سامانه فروش ایران خودرو می باشد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید