تاکتیک ایران خودرو درباره پژو پارس جواب نداد/ متقاضیان کوتاه نیامدند

کدخبر: ۶۳۳۳۴۶
اقتصادنیوز: بررسی خودروهای جایگزینی که توسط ایران خودرویی ها به متقاضیان پژو پارس پیشنهاد شده نشان می دهد محصولات یاد شده نه تنها چیزی کمتر از پژو پارس ندارند که امکانات بیشتری هم دارند.
تاکتیک ایران خودرو درباره پژو پارس جواب نداد/ متقاضیان کوتاه نیامدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، ایران خودرو به دنبال این است تا بخشی ثبت نام کنندگان برای پژو پارس در دور اول فروش محصولات خودروسازان با مکانیزم نوبت دهی را که موعد تحویل خودروی آنها زمستان ۱۴۰۲ به بعد است را راضی کنند تا خودروی جایگزین تحول بگیرند، اما ثبت نام کنندگان برای این خودرو به یک دلیل حاضر نیستند از خودروی ثبت نامی خود کوتاه بیایند.

خبر مرتبط
تخفیف ویژه ایران‌خودرو به متقاضیان پژو پارس

اقتصادنیوز: خودروی جایگزین پژو پارس با تخفیف در دسترس متقاضیانی قرار گرفت که اولویت دریافت خودروی آنها زمستان ۱۴۰۲ تعیین شده بود.

بررسی خودروهای جایگزینی که توسط ایران خودرویی ها به متقاضیان پژو پارس پیشنهاد شده نشان می دهد محصولات یاد شده نه تنها چیزی کمتر از پژو پارس ندارند که امکانات بیشتری هم دارند اما به رغم امکانات و رایط بروز تر باز هم متقاضیان بر تحویل گرفتن پژو پارس اصرار دارند.

به نظر می رسد ریشه این مساله را باید در فاصله قیمت کارخانه و بازار پژو پارس جست و جو کرد.

خبر مرتبط
چرا ایران‌خودرو، متقاضیان پژو پارس را پاسکاری می‌کند؟/ خداحافظی با پرتقاضاترین محصول ایران‌خودرو

۱۰ اسفند‌ماه سازمان استاندارد اعلام کرد که با «اخذ تعهدات اصلاح، بهبود و ارتقای کیفیت و ایمنی خودروهایی مانند پژو‌پارس که عیوب فنی، مقرره‌ای و بعضا کیفیت دارند» تولید این خودروها دست‌کم در فروردین ۱۴۰۳ نیز ادامه خواهد داشت.

بررسی سد محصولاتی ایران خودرو نشان می دهد این خودروساز در حال حاضر سه مدل پژو پارس را در سبد محصولاتی خود دارد.

پژو پارس با موتور XU7P (پژو پارس سال)، پژو پارس با موتور XU7P با امکانات بیشتر(پژو پارس سال سفارشی) و پژو پارس مدل ELX با موتور XU7P.

مدل های پژو پارس یاد شده به ترتیب در کارخانه با قیمت های حدود ۲۹۴ میلیون تومان، ۳۰۹ میلیون تومان و ۳۳۴ میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار دارند.

مشروح این گزارش را در اکوایران با تیتر «متقاضیان پژو پارس نمی توانند با این مساله کنار بیایند» بخوانید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید