جزییات عرضه سیب و پرتقال شب عید با قیمت تنظیم بازار

کدخبر: ۶۳۳۴۵۱
اقتصادنیوز: رییس سازمان جهاد کشاورزی گفت: حدود ۵ هزار تن سیب و پرتقال شب عید ذخیره‌سازی شده است و از این هفته با اعلام تنظیم بازار استان، عرضه آنها آغاز خواهد شد.
جزییات عرضه سیب و پرتقال شب عید با قیمت تنظیم بازار

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، جبرئیل برادری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران درباره آخرین گزارش‌ها و اقدامات انجام شده در مورد میوه شب عید گفت: نزدیک به ۴۲۰۰ تا ۴۳۰۰ تن میوه شب عید برای شهر تهران و باقی برای شهرستان‌های استان تهران در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که مردم برای تأمین کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان و ایام عید نگرانی نداشته باشند، اظهار کرد: عرضه میوه عید با هدف تنظیم و کنترل بازار در سطح شهر تهران توسط سازمان میادین میوه و تره‌بار با قیمت مناسب در تمام ۳۰۰ غرفه عرضه می‌شود.

برادری ادامه داد: در شهرستان‌های استان تهران نیز مباشرانی دیده شده و در مراکز و نقاط مختلف شهرستان‌ها غرفه‌هایی برای عرضه میوه عید ایجاد شده است.

وی با اشاره به تأمین خرما برای ماه مبارک رمضان نیز گفت: در راستای تنظیم بازار و کنترل قیمت، ۳۰۰ تن خرما برای استان تهران تأمین و ذخیره‌سازی شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: با این اقدامات، اکنون ۲۰ درصد کاهش قیمت خرما را داریم و خرمای مضافتی با قیمت بین ۸۰ تا ۹۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید