صدرنشینی وکغدیر و شستا در بورس امروز

کدخبر: ۵۶۶۷۴۲
در معاملات امروز نماد وکغدیر بیشترین ارزش معاملات بازار سهام را به خود اختصاص داد که ارزش معاملات آن 669 میلیارد تومان بود.
صدرنشینی  وکغدیر و شستا در بورس امروز

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، امروز ارزش معاملات خرد با کاهش 29 درصدی به نسبت روز معاملاتی قبل به رقم 13 هزار و 817 میلیارد تومان رسید. 

ارزش معاملات  کل  بازار سهام  نیز به 42 هزار و 133 میلیارد تومان رسید.  ارزش معاملات  اوراق بدهی در بازار ثانویه 23 هزار و 798 میلیارد تومان بود که 56 درصد از ارزش کل معاملات بازار را در این روز شامل می‌شود.

بیشترین ارزش معاملات

در معاملات امروز نماد وکغدیر بیشترین ارزش معاملات  بازار سهام  را به خود اختصاص داد که ارزش معاملات آن 669 میلیارد تومان بود. 

پس از وکغدیر، نماد خگستر بیشترین ارزش معاملات را داشت و زپارس رتبه سوم بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و پس از آن نمادهای خزامیا و فباهنر در رتبه‌های بعدی بیشترین ارزش معاملات قرار گرفتند.

بیشترین حجم معاملات

در جدول حجم معاملات امروز نیز سهام شستا با تعداد یک میلیارد و 203 میلیون و 173 هزار و 363 سهم در صدر قرار گرفته است. دی در رتبه دوم بیشترین حجم معاملات بازار قرار گرفت و رتبه سوم به نماد خگستر تعلق داشت. نمادهای کرمان و  خودرو  نیز در رتبه‌های بعدی قرار داشتند.

 بورس

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید