رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد

صدور رای در محل، اولویت بازرسی و نظارت بر کالا و خدمات

کدخبر: 390306
اقتصادنیوز : رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد؛ اولویت ما صدور رای در محل گشتهای مشترک بازرسی و نظارت بر کالا و خدمات می باشد که سازمان تعزیرات نیز بر این موضوع اهتمام دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شاتا، عباس تابش در حاشیه نشست آغاز طرح ویژه بازرسی و نظارت در ایام پایانی سال و نوروز در گفتگو با خبرنگاران، با بیان این مطلب، افزود: به خاطر شیوع ویروس کرونا و ضرورت نظارت های بیشتر بر بازار، امسال این طرح برخلاف سالهای گذشته زودتر و از ۱۵ بهمن ماه و به شیوه‌ای خاص شروع شده است.

الکترونیکی شدن ارسال پرونده‌ها به تعزیرات 

وی با بیان اینکه در راستای تسریع امور و پیاده‌سازی دولت الکترونیک، ارسال فیزیکی پرونده ها به سازمان تعزیرات متوقف شده است، تصریح کرد: ارسال پرونده ها به صورت الکترونیکی و از طریق سایت سیمبا انجام می شود که با این شرایط اطاله زمان ارسال پرونده به تعزیرات دیگر نداریم.

تقویت فعالیت شعب رسیدگی

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از سازمان تعزیرات حکومتی خواست که فعالیت شعب رسیدگی به تخلفات ارسالی از طریق سامانه سیما را تقویت نمایند.

حضور بازرسان با خودروهای متحدالشکل

تابش با بیان اینکه حضور بازرسان سازمانهای صمت استانی و سازمان حمایت در گشت‌های مشترک به صورت خودروهای متحدالشکل خواهد بود، اضافه کرد: اولویت ما صدور رای در محل گشت های مشترک بازرسی و نظارت بر کالا و خدمات می باشد که سازمان تعزیرات نیز بر این موضوع احتمال دارد.

انجام ۳میلیون و ۵۰۰ هزار بازرسی و نظارت

وی همچنین ادامه داد: تاکنون ۳میلیون و ۵۰۰ هزار بازرسی و نظارت بر بازار داشته ایم و مطمئنا در ایام پایانی سال و عید نوروز با تشدید نظارت ها و فعالیت شبانه روزی گشت ها و سامانه ۱۲۴ این رقم افزایش خواهد یافت.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان همچنین از رسانه ها و صدا و سیما خواست که به اقدامات انجام شده در حوزه نظارت بازرسی بر بازار را جهت اطلاع و امید آفرینی به به خوبی منعکس نمایند

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما