پرتیراژ ایران خودرو امروز با چه قیمتی معامله شدند+ جدول

کدخبر: 379145
بازار محصولات پرتیراژ ایران خودرو که روز گذشته پس از پنج روز ثبات قیمت شکل نزولی به خود گرفت ، امروز 24 آذر مجدد بدون تغییر در بازار قیمت خوردند.

 به گزارش اقتصادنیوز؛ در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظرخریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

کاهش تقاضا  در بازار یکی از دلایلی است فعالان بازار خودرو ثبات  در بازار خودرو را به آن نسبت می دهند. به گفته فعالان بازار خودرو«الزام خودروسازان برای تحویل تمام خودروهای مستقر در پارکینگ ها»، «شدت گرفتن زمزمه های واردات خودرو» و «بلاتکلیفی در نحوه عرضه خودرو در بازار» از جمله دلایلی هستند که موجب شده تا متقاضیان خودروهای داخلی فعلا دست از خرید بکشند.

قیمت محصولات پرتیراژ ایران خودرو

براساس رصد بازار محصول پرطرفدار خانواده «پژو 206 تیپ دو» که با توجه به رنج قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد امروز نسبت به روز گذشته چهار میلیون تومان ارزان تر شد و در بازار 195 میلیون تومان قیمت خورد .

«پژو 206 تیپ 5»  هم امروز با قیمت 250 میلیون تومان خرید و فروش شد و نسبت به روز گذشته افت 9 میلیونی قیمت را تجربه کرد.

«پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول این خانواده  امروز رکورددار افت قیمت در میان پرتیراژهای ایران خودرو شد و با افت 17 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته در بازار با قیمت 230میلیون تومان خرید و فروش شد. 

از خانواده سمند نیز «سمند LX » هم امروز در بازار با محدوده قیمتی 174 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و نسبت به روز گذشته افتی 14 میلیون تومانی را تجربه کرد؛ این خودرو با موتور EF7 نیز بدون آپشن با قیمت حدود 195 میلیون تومان و 10 میلیون ارازن تر از روز گذشته در بازار قیمت گذاری شد. .

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می شود . تقریبا بیشتر نمایندگی های ایران خودرو این خودرو را عرضه نمی کردند و از محدوده قیمتی آن نیز اطلاعی نداشتند اما نمایشگاه های  اتومبیل  امروز این خودرو را با قیمت 240 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری کردند که سه میلیون تومان ارزان تر روز گذشته بوده است.

ایران 24

 

source: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۳ بهمن

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات دوم بهمن‌ماه در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید