رصد بازار خودروهای کارکرده؛

قیمت « تویوتا یاریس » کارکرده در بازار + جدول

کدخبر: 405357
اقتصادنیوز : تویوتا یاریس یکی از ریزنقش‌ترین و اقتصادی‌ترین محصولات خودروسازی تویوتا به شمار می‌رود که نسل سوم آن از سال 2011 به و به واسطه حضور شرکت ایرتویا به عنوان نماینده رسمی تویوتا در ایران، راه بازار کشورمان را در پیش گرفت. این خودرو در قالب مدل‌های 2014 تا 2016 مهمان جاده‌های کشور است.

به گزارش اقتصادنیوز؛ تویوتا یاریس از یک پیشرانه چهار سیلندر تنفس طبیعی به حجم 1.5 لیتر بهره می برد. این پیشرانه قادر است توانی معادل 107 اسب بخار قدرت و 141 نیوتن‌متر گشتاور را از طریق یک جعبه‌دنده چهار سرعته اتوماتیک به چرخ‌های جلو منتقل کند. شتاب صفر تا صد تویوتا یاریس 2014-2016 برابر 11.5 ثانیه است. این خودرو مصرف سوخت ترکیبی در حدود 7 لیتر در هر 100 کیلومتر دارد.

اقتصاد نیوز در گزارشی به برآوردهای این خودرو پرداخته است. مدل های معرفی شده  دارای سند دست اول نیستند یا با آسیب دیدگی های در بدنه همراه شده اند. البته تاکید می شود قیمت گذاری خودروهای کارکرده بسیار سلیقه‌ای و براساس نظرفروشنده و خریدار صورت می گیرد، اما برخی مراجع بر مبنای سال تولید، کارکرد ماشین و  نوع رنگ و سطح آسیب دیدگی اقدام به قیمت گذاری این خودروها می‌کنند. این گزارش بازتاب دهنده دیدگاه این مراجع است.

یاریس

 

تیتر یک
  • جنگ پنهان تل‌آویو علیه برجام از سر گرفته خواهد شد؟

    تحلیلگران می گویند، عناصر تندرو در اسرائیل همچنان نقش اصلی را در زمینه برنامه هسته‌ای ایران ایفا می‌کنند و نتایج مثبت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما