قیمت محصولات سایپا ترمزکرد

بازار خودرو در انتظار نتایج مذاکرات

کدخبر: 413413
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که پرطرفدار سایپا امروز 29 اردیبهشت 1400 همزمان با پایان دوره چهارم مذاکرات هسته ای، قیمت در بازار خودرو استپ کرد.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ به گقته فعالان بازار خودرو اعلام خبر «معاون سیاسی وزیر امور خارجه   که اعلام کرد، پیشرفت‌های خوبی در مذاکرات وین حاصل شده و چند موضوع کلیدی باقی مانده که نیاز به بررسی و تصمیم گیری در پایتخت‌هاست» موجب شد تا خریداران و فروشندگان فعلا تا اعلام نتیجه این دور از مذاکرات دست از خرید و فروش بکشند. اقدامی که موجب شد تا بازار خودرو مجدد به لاک خود فرو رود.  

 از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

با توجه به ارزیابی بازار خودرو امروز محصولات سایپا بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند، با این شرایط می توان گفت امروز «تیبا 2» معمولی با قیمت 134 میلیون تومان و  «تیباصندوقدار» 124 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند. ساینا نیز از رشد قیمت بی نصیب نبود و امروز با قیمت 141 میلیون تومان در بازار معامله شد.

رشد قیمت محصولات مذکور در حالی است که سایر خودروهای پرطرفدار سایپا امروز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شده اند در میان محصولات سایپا «کوییکR » با قیمت 155 میلیون تومان و «کوییک معمولی» نیز بدون تغییر امروز 148 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر در میان محصولات سایپا می توان به خودرو «شاهین» اشاره کرد که اواخر سال گذشته به تعداد محدود و به صورت نمادین به خریداران این خودرو تحویل شد. شرکت سایپا در آن زمان قیمت 268 میلیون تومان را برای این خودرو تعیین کرد و مشخص نیست این خودرو در نهایت با چه قیمتی به دست خریداران خواهد رسید.

سایپا 29

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما