«شاهین» فک رهن شد

کشف قیمت شاهین در بازار

کدخبر: 441903
اقتصادنیوز : امکان کشف قیمت شاهین با فک رهن این خودرو در بازار فراهم شد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ اواخر سال گذشته بود که شاهین به تعداد اندکی از ثبت نام کنندگان تحویل داده شد، اما قیمت این خودرو در بازار کشف نشد. حال به گفته فعالان بازار خودرو با فک شدن رهن این خودرو در بازار امکان سنجش قیمت این خودرو در بازار فراهم شد، طی رزوهای گذشته شرکت سایپا اقدام به فک رهن برخی از این خودرو کرد این امر موجب شد تا قیمت شاهین در بازار مشخص شود.  

به گفته فعالان بازار خودرو در حال حاضر این خودرو در بازار 345 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. پیش از فک رهن خرید و فروش این خودرو به صورت وکالتی صورت می گرفت که این روش مشکلات بسیاری را در بازار به وجود می آورد، اما با فک رهن این خودرو زمینه فروش قانونی آن در بازار فراهم شد.

شاهین روی پلتفرم SP100 طراحی و تولید شده‌ است. این پلتفرم پایه و اساس خودروهای بعدی سایپا خواهد بود و قرار است خودروهای کراس‌اوور کامپکت، هاچ‎‌بک و سدان همگی بر اساس این پلتفرم ساخته شوند.


بیشتر بخوانید: قیمت خودروهای سایپا در بازار امروز


در روزهای گذشته قیمت تارا نیز در بازار مشخص شد و افرادی که قصد فروش این خودرو را داشتند قیمت این خودرو را 350 تا 380 میلیون تومان اعلام کردند. به این ترتیب تارا در بازار رقیب قیمتی خودرو شاهین شد. 

 

تیتر یک
  • تاریخ انقضای میلیتاریسم آمریکایی فرارسیده است؟

    اقتصادنیوز: رئیس و عضو ارشد اندیشکده کوئینسی در تحلیلی برای نشریه فارن افرز استدلال کرده‌اند که استفاده ایالات متحده…

از دست ندهید
بلیط هواپیما