رصد بازار خودروهای داخلی؛

رشد قیمت 4 محصول ایران خودرو در بازار + جدول قیمت

کدخبر: 452680
اقتصادنیوز: ایران خودرویی ها نیمه آبان 1400 را با رشد اندک قیمت در بازار آغاز کردند تا به این طریق همراستایی در بازار دلار را حفظ کرده باشند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ روند پیش گرفته در بازار امروز در حالی در بازار پرتیراژهای ایران خودرو رقم خورد، ایران خودرویی ها هفته گذشته را نیز با رشد قیمت به پایان رسانده بودند. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز شاهد تداوم رشد قیمت دلار در بازار نیز بوده ایم روندی که بر بازار خودرو نیز اثرگذاشت و موجب شد تا شاهد افزایش قیمت برخی از محصولات ایران خودرو در بازار باشیم.    

قدرت نمایی خرس ها در بازار بیت کوین/ پرواز شیبا اینو

به گفته فعالان بازار خودرو، نوسانات نرخ دلار این روزها به راحتی بازار خودروها را به کنترل خود درآورده است و قیمت خودرو هم جهت با نرخ دلار در بازار تغییر می کند. از سوی دیگر عرضه و تقاضا در بازار نیز بسیار محدود شده و این امر موجب نیز بر روند بازار خودرو اثرگذار بوده است. 

وضعیت محصولات ایران خودرو در بازار

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، «سمند LX با موتورEF7  » و « سورن پلاس »، «رانا پلاس»، «دنا معمولی»، «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

با این شرایط می توان گفت در میان خانواده 206 امروز «پژو 206 صندوقدار» و  « پژو 206 تیپ 5» امروز با افزایش یک میلیون تومانی هر دو با قیمت 295 تومانی در بازار قیمت گذاری شدند. اما امروز «پژو 206 تیپ 2» بدون تغییر و با قیمت 250 میلیون تومان در بازار عرضه شد.  

از سوی دیگر قیمت «سورن پلاس» هم امروز رشد یک میلیونی داشت و قیمت آن در بازار به 321 میلیون تومان رسید، اما «سمند LX با موتورEF7  » امروز بدون تغییر در بازار  275 میلیون تومان قیمت گذاری شد.   «رانا پلاس» هم امروز رشد یک میلیونی داشت و  در بازار 278 میلیون تومان قیمت گذاری خورد.   

از سوی دیگر امروز «دنا معمولی» نیز بدون تغییر در بازار با قیمت 332 میلیون تومان معامله شد.  «دنا پلاس توربو اتوماتیک» هم تغییر قیمت نداشت و  470 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

 

ایران 15

 

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما