رصد بازار خودروهای داخلی؛

رکورد شکنی جدید ساینا و کوییک + جدول

کدخبر: 460114
اقتصادنیوز: محصولات سایپا در بازار امروز 16 آذر 1400 همراستا با نرخ دلار به رشد اندک خود در بازار ادامه دادند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز برخی از خودروهای سایپا با رشد 1 تا 2 میلیون تومان در بازار عرضه شدند و برخی دیگر رشد قیمتی نداشتند. رشد اندک قیمت در بازار محصولات سایپا در حالی ثبت شده که قیمت دلار هم امروز نوسان اندک رو به بالا داشت.

بازگشت خرس های بیت کوین/ رشد انفجاری رمزارز تزوس در روز سقوط بازار

به گفته فعالان بازار خودرو افزایش قیمت دلار در بازار عبور آن از 30 هزار تومان و مشخص نبودن نتایج مذاکرات از سوی دیگر عمده دلیلی است که موجب شد در نیمه آبان بازار خودرو روند افزایشی قیمت داشته باشد.

از سوی دیگر رشد قیمت خودرو در بازار در حالی رقم خورده که به گفته فعالان بازار خودرو با توجه به نوسان پی در پی قیمت خودرو در بازار نه خریداران تمایلی برای خرید دارند و نه فروشندگان وارد بازار می شوند. با این شرایط بازار خودرو با کوچکترین خبری واکنش نشان داده و تغییر مسیر می دهد.

وضعیت محصولات سایپا در بازار

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز خانواده کوییک رشد 1میلیونی در بازار داشتند و «ساینا» هم با رشدی 2 میلیونی قیمت گذاری شد.

قیمت «ساینا» امروز با رشد 2 میلیون تومانی در بازار به 200 میلیون تومان رسید. از سوی دیگر با توجه به ارزیابی بازار خودرو می توان گفت امروز در میان خانواده کوییک امروز «کوییکR» رشد یک میلیون تومانی داشت و قیمت آن به 200 میلیون تومانی رسید. «کوییک معمولی» هم با افزایش یک میلیونی قیمت در بازار 194 میلیون تومانی شد.

رصد بازار خودرو همچنین نشان دهنده آن است که قیمت «شاهین» هم امروز تغییر نداشت و در بازار 346 میلیون تومان قیمت خورد.

خانواده تیبا هم امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند، براساس ارزیابی صورت گرفته «تیبا2» معمولی امروز 188 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد و «تیبا صندوقدار» هم با قیمت 179 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

سایپا 16

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما