رصد بازار خودروهای داخلی؛

کورس دناپلاس توربو اتومات و سورن‌پلاس در بازار + جدول قیمت

کدخبر: 468160
اقتصادنیوز: امروز 20 دی ماه 1400 رصد بازار خودروهای پرتیراژ ایران خودرو و سایپا نشان دهنده آن است در حالی که سایپایی ها امروز بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند، اما برخی از محصولات ایران خودرو در بازار رشد قیمت داشتند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛‌ امروز همزمان با تغییر قیمت دلار و افزایشی شدن نرخ دلار اکثر خودروهای داخلی بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند، اما با وجود تمام نوسانات «دنا پلاس توربو اتومات» شکل افزایشی خود در بازار را حفظ کرد و امروز با افزایش 5 میلیون تومانی در بازار 520 میلیون تومان قیمت گذاری شد. «سمند سورن پلاس» هم افزایش یک میلیون تومانی در بازار ثبت کرد و قیمت آن به 315 میلیون تومان رسید.

انتظار برای نتیجه این مرحله از مذاکرات عمده دلیلی است که بازار خودرو تمایلی چندانی برای تغییر نداشته است و تغییراتی هم که در این هفته ثبت شده به دلیل کمبود برخی از خودروها در بازار صورت گرفته است. فعالان بازار خودرو در این خصوص می گویند، با توجه عرضه بسیار محدود برخی خودروها قیمت گذاری از سوی دارندگان این خودروها در بازار صورت گرفت که این امر موجب شد تا شاهد رشد قیمت برخی از خودروها در بازار باشیم.

از سوی دیگر تغییرات صورت گرفته در بازار در حالی ثبت شده که به گفته فعالان بازار خودرو هنوز خبری از خریدار و فروشنده نیست و خریداران و فروشندگان در انتظار نتایج ادامه دور هشتم مذاکرات بسر می برند. تغییرات پی در پی قیمت خودرو در بازار نیز به این موضوع دامن زده است.

ایران 20

سایپا 20

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما