رصد بازار خودروهای داخلی؛

افت قیمت 2 خودرو پرتیراژ ایران خودرو در بازار + جدول

کدخبر: 479409
اقتصادنیوز: امروز 8 اسفند 1400 بررسی بازار پرتیراژهای ایران خودرو نشان دهنده آن است که 2 محصول این شرکت با افت یک میلیونی قیمت در بازار عرضه شده اند.

به گزاش اقتصادنیوز ؛ افت قیمت اندک ایران خودرویی‌ها در بازار امروز در حالی ثبت شد که به گفته فعالان بازار خودرو این نوسان تاثیر چندانی در بازار نداشته است؛ چرا که در بازار عرضه و تقاضا در پایین ترین حد قرار دارد و با این شرایط افت یک میلیونی نمی تواند بازار را چندان تحت تاثیر قرار دهد.

به گفته فعالان بازار خودرو امروز دلار نوسان اندکی داشت و این نوسان تنها 2 محصول را در بازار پرتیراژهای ایران خودرو کاهشی کرده است.

تخفیف دیوانه وار روسیه برای فروش نفت؛ هشدار مهم به تیم نفتی ایران

قیمت های جدید محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، «پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، «سمند LX با موتورEF7» و «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

امروز بازار افت «سمند LX با موتورEF7»، «دنامعمولی» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» در بازار افت یک ملیونی قیمت در بازار داشتند.

براساس ارزیابی ها امروز «دنا پلاس توربو» با افت یک میلیونی امروز در بازار 489 میلیون تومان قیمت خورد. «دنا معمولی» هم بدون تغییر در بازار 351 میلیون تومان به فروش رفت، اما رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز «رانا پلاس» در بازار بدون تغییر 309 میلیون تومان قیمت خورد.

خانواده سمند نیز امروز در بازار هم افت قیمت داشتند و هم بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند. امروز «سمند LX با موتورEF7» با افت یک میلیومی در بازار 280 میلیون تومان به فروش رسید، اما «سمند سورن» هم با ثبات قیمت 314 میلیون تومان معامله شد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پژو 206 امروز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند. به این ترتیب «پژو 206 تیپ 2» و «پژو 206 تیپ 5» این هفته به ترتیب 269 و 330 میلیون تومان قیمت داشتند و صندوقدار این خانواده یعنی «پژو 206 صندوقدار» هم 325 میلیون تومان معامله شد.  به گفته فعالان بازار خودرو در حال حاضر پژو 206 تیپ 5 و پژو 206 صندوقدار با مدل 1399 در بازار معامله می شوند.

ایران 8

 

تیتر یک
  • بازدهی هفتگی اتریوم بالاخره مثبت شد

    اقتصادنیوز : بیت کوین مجددا وارد کانال ۳۰ هزار دلار شده و وضعیت بدی ندارد. اتریوم هم به قیمت ۲۰۶۰ دلار رسیده است.

از دست ندهید
فلای تودی