رصد بازار خودروهای داخلی؛

قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول

کدخبر: ۵۲۸۲۳۸
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که سایپایی‌ها امروز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.
قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که علاوه بر محصولات سایپا ایران خودرویی‌ها هم امروز بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند، نکته ای که برخی فعالان خودرو آن را به افت قیمت دلار نسبت می دهند و برخی دیگر معتقدند که بی ثباتی در بازار موجب شد تا قیمت خودرو عقب نشینی کند. علاوه بر نرخ دلار فعالان بازار خودرو به این نکته هم اشاره می کنند که شروع مرحله دوم مزایده خودروهای وارداتی از فردا هم در قیمت خودروهای داخلی اثرگذار بوده اند.  

قیمت محصولات سایپا

خودروهای «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

خودرو «شاهین» امروز در بازار تغییر قیمت نداشت و 361 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که امروز «ساینا» در بازار با افزایش یک میلیونی 208 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که در میان خانواده کوییک امروز «کوییکR » در بازار 217 میلیون تومانی باقی ماند و «کوییک معمولی» هم بدون تغییر در بازار 210 میلیون تومان دست به دست.

امروز خانوداده تیبا هم رشد قیمت در بازار نداشت، با این شرایط «تیبا صندوقدار» امروز در بازار بدون تغییر 198میلیون تومان قیمت خورد و قیمت «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 206 میلیون تومانی باقی ماند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید