رصد بازار خودروهای داخلی؛

جهش بازار خودرو پس ازتعطیلات ؛ افزایش 8 تا 60 میلیون تومانی+ جدول قیمت

کدخبر: ۵۵۴۸۸۳
اقتصادنیوز: رصد بازار خودرو از رشد قیمت در این بازار حکایت دارد، بطوریکه پرطرفدارهای ایران خودرو امروز با رشد8 تا 60 میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شدند.
جهش بازار خودرو پس ازتعطیلات ؛ افزایش 8 تا 60 میلیون تومانی+ جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رشد قیمت خودرو در بازار امروز در حالی رقم خورد که فعالان این بازار پیش‌بینی می کردند با توجه به تعطیلات آخر هفته قیمت خودرو تغییر چندانی نداشته باشد، اما ارزیابی‌ها نشان از روند متفاوت داشت. رشد نرخ دلار را می توان یکی از دلایل افزایش قیمت خودرو در بازار دانست، به گفته فعالان بازار خودرو افزایشی شدن نرخ دلار موجب شد تا در روز برفی قیمت خودرو آب نشود و شاهد جهش قیمت خودرو در بازار باشیم.

امروز «هایما S7 پلاس» با رشد 60 میلیونی راهی بازار شد و بیشترین رشد قیمت در بازار را تجربه کرد و «پژو 207 دنده‌ای» هم رشدی 12 را تجربه کرد و افزایش قیمت «دنا پلاس توربو اتوماتیک» هم با افزایش 11 میلیونی راهی بازار شدند.  

این شاسی بلند لوکس را زیر 800 میلیون تومان بخرید

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «هایما S7 پلاس»، «سمند LX با موتورEF7»، «تارا دنده ای»، «دنا معمولی» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

 رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «سمند LX با موتورEF7 » در بازار امروز 470 میلیونی تومان قیمت گذاری شد و رشد 8 میلیونی را ثبت کرد. اما قیمت «هایما S7پلاس» با رشد 60 میلیون تومانی در بازار قیمت‌گذاری شد و یک میلیارد و 460 میلیونی شد.

اما «تارا دنده ای» هم در بازار 641 میلیون تومان قیمت خورد و رشد 8 میلیونی را در بازار ثبت کرد.  از سوی دیگر ارزیابی‌ها نشان دهنده آن است که در میان خانواده دنا بدون تغییر امروز  «دنامعمولی» در بازار 620 میلیون تومان قیمت گذاری شد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم در بازار 775 میلیون تومان قیمت خورد .

اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «پژو 207 دنده‌ای» هم در بازار 660 میلیون تومان قیمت گذاری شد و رشدی 12 میلیونی را تجربه کرد.

ایران 23

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی